Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

poPotvorka

%
urcite najdes spriaznenu dusu ,len treba vyslat ten spravny signal a potom je mozne ,ze sa ti podaria "velke veci" :DD

mnamka
to ,ze o teba prejavuju zaujem modelingove agentury neznamena ,ze si princezna krasavica ,skor je na tebe nieco zapametatelne ,lebo casto je to prave ten nedokonaly detail co zaujme a podla toho co pises sa prave ty citis nepritazliva ,lebo nezodpovedas nejakemu obrazu dokonalosti .... tvoj pocit menejcenosti negativne ovplyvnuje postoj k sebe samej ..... takze nabuduce, neobmedzuj sa ziadnymi hranicami a budes so sebou spokojna

ano pokracujeme p.d ;)) aspon sa Mimulus bude mat na com zasmiet ,co je fajn samozrejme .... tesi nas tvoja dobra nalada Mimulus-ko :-P

dpk1

je jedno ci je tema fake alebo nie....chcem reagovat na Kika..

Kiko....odkial mas kriste ze peknych bab sa chalani boja? To je mentalne uvazovanie 10 rocnych. Duplom v dnesnej otvorenej dobe kedy sa mladi s nicim neseru. Pekna 18ka takto v lete to je len taky fukot za nou :)). Realita nie je podla toho ako veci vidis ty.

Tvoje plus velke je, ze si dokazal to aspon anonymne niekam povedat, ze si zakomplexovany. Poviem ti...mas tak 3 max 4 roky (ak mas 20), kedy so svojim fyzicnom este nieco mozes urobit, kedze muzi sa vyvyjaju cca do tyvh 21 az 24 rokov. Potom uz neurobis s niektorymi vecami na sebe absolutne NIC. Takze vyser sa na akne v zmysle hanbis sa za neho (samozrejme nevyser sa na starostlivost o plet), vyhod PC doprec, vykasli sa teda zatial na baby...a zacni na sebe makat.....sport, posilovna, proteiny...atd atd.

Mas poslednych par moznosti sa zmenit aj z vonka. Ak budes svoje zmeny robit iba teoreticky v hlave a fantazirovat o tom, ze ved jedneho dna sa to snad zmeni...tak nie, nezmeni. Akurat ta o par rokov prestane bavit aj to hranie pc hier...chlape a potom budes totalne v prdeli s vycitkami na minulost, ze ked si nieco zmenit mohol, nespravil si to. Ver, ze to nechces zazit.

mnamka257

v pohode popotvorka, aj tak tato tema nikam nevedie a myslim, ze ucel tu splnili asi dva-tri prispevky, mozno ani to nie, ale co uz...

poPotvorka

ono to tu este stale svieti ?!!! och joj
mnamka sorry ,za "znehodnotenie" temy ,ale ked ono sa to tak dobre citalo ,ze sa mi ani zaspat nedalo :D