Ako najucinejsie schudnut zo stehien - cviky

zuzic

lolec 300 das asi preto ze ich nerobis spravne:) aj ja som davala tolko a nakoniec som zistila ze ich robim zle.
skakanie neodporucam casto je to strasne na klby

lolec

cavko, drzte mi palce,snazim sa od vcera schudnuť,teraz mam 60kg.Ach no, denne robim 300 brušákov(nikto mi neverý že tolko zvladnem,neviem prečo mi to ide tak lahko)no rano 100 potom ešte hned po obede100(asi 4 minuty potom ako doobedujem)a tesne pred spaním daľších 100.To je tak na brucho.Včera som na stehna spravila 60 drepov ,no dnes som horko ťažko dala 100-vku :D uplne to už tak bolelo ked som bola na 90-tke.Ked už nevládzete myslite na niečo čo vás vie poriadne naštvať,alebo na deti v Afrike :D Ako som si teraz vyššie prečítala nebudem po piatej jesť,už sa neviem dočkať až prídu nejaké priaznivé výsledky,držte mi palce (kliešťami) noo ešte toľko že véééľa schudnete zo skákania :D tomu verte :D

lolec

cavko, drzte mi palce,snazim sa od vcera schudnuť,teraz mam 60kg.Ach no, denne robim 300 brušákov(nikto mi neverý že tolko zvladnem,neviem prečo mi to ide tak lahko)no rano 100 potom ešte hned po obede100(asi 4 minuty potom ako doobedujem)a tesne pred spaním daľších 100.To je tak na brucho.Včera som na stehna spravila 60 brušákov,no dnes som horko ťažko dala 100-vku :D uplne to už tak bolelo ked som bola na 90-tke.Ked už nevládzete myslite na niečo čo vás vie poriadne naštvať,alebo na deti v Afrike :D Ako som si teraz vyššie prečítala nebudem po piatej jesť,už sa neviem dočkať až prídu nejaké priaznivé výsledky,držte mi palce (kliešťami) noo ešte toľko že véééľa schudnete zo skákania :D tomu verte :D

AdamKrt

A co tak velmi dobre chudnutie na stehna - s partnerom poloha na konika, ale zena neklaci, len si cupne a priraza ona. Je to velmi namahave na nohy,stehna a takyto sposob "cvicenia" bude iste aj prijemnejsi :)

vevinka

halo halo mozem sa pridat? :) Tiez mam total problem so stehnami eneviem to dat dole ani za .... :(
a teda potrebovala by som aj podporu a niekoho kto by ma sprdol ked to prezeniem :)

zuzic_

no nasla som sa:) ale o jessulik neviem nic:( prerusila som to teraz mam problem a nemozem pokracovat...ale prajem pekny den martin:)