Skusenosti s Medante Clinic?

cicuska8828

Ja len tolko ze mne táto terapia nepomohla,akurát ma obrali o 135eur a vlastním nejaka smiešne vložky do topánok.Sú zlé,päta ma bolí ešte viac,a je touž 8 týždňov,neviete mi poradiť,či tomôžem reklamovať,lebo liečba nebola úspešná.

Lienka 23

Hilterapia mi pomohla. Mala som v dosledku behu problem na vonkajsej strane stehna( neustaly pocit krcu a stiahnutia). Znova sa chystam pre podobne problemy na inej casti nohy.

GRic

PS: skoda ze tato "diskusia NEPOKRACUJE dalej..By to bolo pre dalsich pacientov ,ktorý uz absolvovali ale bo sa rozhoduju navstivit-absolvovat LIECBU v MEDANTE-velmi uzitocné.Lebo tato návsteva nie je lacná -na slovenske platy a dochodky.Ale co by clovek neobetoval-len aby tam bola aspon 80% ucinnost liecby../nie len podla slovne hodnotenie p.Ing M.Andrejco-gen.riaditel.../ *GRic*/

Radegast

no vies, zo siestich clenov personalu su dvaja riaditelia a jeden garant, to hovori samo za seba. biznis plan a projekt vymysleny celkom uspokojivo, ale tym to asi aj konci.
inak - v poslednom case som si vsimol, ze si taketo pracoviska strasne radi davaju nazov klinika. pricom je ale klinika lozkova cast nemocnice, alebo prinajmensom skoliace pracovisko pre medikov. zda sa, ze prevlada nazor, ze na pacientov taketo oznacene posobi velmi profesionalne. co si ma clovek ale mysliet o profesionalite zdravotnika, ktory vyznam tohto slova nepozna a kludne si nim oznaci aj sestclenny tim?

zdenoBA

S hilterapiou skusenosti nemam, ale kliniku su navstivil v smere TCM. Priestory a personal nadstandartne, len lokalita (Vrakuna) mi nevyhovuje.