Močový mechúr

Príspevok v téme: Močový mechúr
Andyčatko4

Asi sa vám to bude zdať trápne, ale neviem čo mám robiť a ako to rýchlo prejde. V noci som bola pred dvomi dňami strašne lenivá a trebalo mi strašne na WC keďže som deň pretým prijímala nadmerné množstvo tekutín do tela kvôli horúčavam. Tá lenivosť mi neskôr, keď som vstala spôsobila bolesť pri močení a neustály pocit potreby močenia aj keď mi netreba. Včera som pila urologický čaj tak dúfam že ma to čo najskôr prejde. Má tu niekto s týmto divným problémom skúsenosti?

kristína1987

Zredukuj príjem tekutín?! Lepšiu radu si jej ani nemohla dať. V žiadnom prípade príjem tekutín neredukuj, teda v prípade že sú to čaje alebo nesladené vody a minerálky, len sa musíš vždy vycikať. Vždy keď treba a určite najväčšie zlo svojmu mechúru spravíš tou lenivosťou. Baktérie v močovom mechúry majú úžasnú schopnosť množenia takže v prípade že moč zadržiavaš vytváraš ideálne podmienky na ich množenie a tým pádom logicky aj zápal. Veľa pi, veľa cikaj. Zabrániš množeniu a prilepeniu na steny mechúra a trubice. Skoré uzdravenie! :)