Bolesť hlavy zo slnka

Príspevok v téme: Bolesť hlavy zo slnka
Neahr

Tento problém ma už trápi tieto dni, čo je slnko vonku. Minulý rok som tomu nedával moc veľku pozornosť, ale teraz to už nejde. Keď som na slnku dlhšie (15-30 minut), začne ma bolieť hlava. Nie je to ani tak na nevydržanie, no potom neskôr ma začne bolieť viac a musím to prespať a na druhý deň ma pobolieva ešte trošku a potom prestane. Neviete čím to môže byť? Totiž to robí mi to veľké problémy, nemôžem pomaly chodievať na kúpaliská bez toho aby som nedostal bolesť hlavy a teraz tu sedím doma zavretý. Pijem dostatok vody, aj 2 litre pred tým než idem niekam, a potom aj počas.

A ešte keď som bol menší tak som bol alergický na slnko tak, že sa mi na krku a ramenách vždy vytvorili vyrážky, no už to pred pár rokmi prešlo tak neviem.

Nejaké rady, čo by som mal jesť alebo niečo aby som tie bolesti hlavy nedostával?

Tomas12345

Ja mám tiež problémy s tým že na slnku sa velmi rýchlo prehrejem. Stačí aby som bol na slnku zopár minút a už som celý horúci.

Robotnik :

Ty vypiješ denne 6 litrov minerálky ?

berca

Tak niektori su citlivejsi na slnko, treba nosit stale ciapku, chladit sa ked sa da, vela pit a kremovat sa. Moze byt, ze si aj vela nahovaras alebo hned ako vylezies na slnko uz cakas, ze ti bude zle

Ananaska

Mne je na slnku zle odkedy som sa prehriala na slnku( asi 5 rokov dozadu) ... možno to je len v hlave, ale stači par minut na slnku a je mi zle...keď je horúco, nosím klobuk..inak sa nedá

Robotnik

Ahojte,aj mňa hlava bolí každý deň.pracujem vonku na priamom slnku bez možnosti tieňa od 7:00 do 19:00. V tieni teplota 30.... Hlava ma bolí každý deň od obeda do večera. Vodu pijem čistú minerálku 3 litre do obeda a 3litre poobede. Pomáha mi len brufen alebo Ibalgin,ale aj to nie vždy. Je to tak celé leto

Robotnik

Ahojte,aj mňa hlava bolí každý deň.pracujem vonku na priamom slnku bez možnosti tieňa od 7:00 do 19:00. V tieni teplota 30.... Hlava ma bolí každý deň od obeda do večera. Vodu pijem čistú minerálku 3 litre do obeda a 3litre poobede. Pomáha mi len nebudem alebo Ibalgin,ale aj to nie vždy. Je to tak celé leto

Martina&M

Pravdepodobne su to dutiny. Popremyslajte ako casto ste chori a akymi chorobami trpite. Moze s tym suvisiet aj alergia. Bud vysestrenie u lekara alebo uz zacat s obkladmi podla Marie Treben. Dobrou radou je aj zmenit stravovanie. Napr. stranka Jime Jinak moze byt uzitocna. Drzim palce.

prispevok do diskusie

Ahoj, našla som tvoj príspevok, lebo som hladala na internete, ci ma níekto tiez taketo problemy..
Mne toto podobne zacalo tento rok, bolesti hlavy dokonca po pár minútach na slnku. A to sa este ani nezacalo leto, neviem co budem s tym robit. Pecie mi na hlavu len pät minut a zacne ma boliet a k tomu sa prida este aj celkova akoby nepohoda, nevolnost, akoby upal. Ale zda sa mi to dost prudka reakcia, kedze je to iba za par minut na slnku. Stalo sa mi to trikrat doteraz, naposledy to bolo o desiatej hod dopoludnia a slnko mi pieklo asi len pät minut na hlavu. Neviem ci moze ist o alergiu, ale asi n ie, kedze nejake vyrazky sa mi nerobia, len boli hlava. Ked som bola asi 8 minut, tak mi potom bolo aj na vracanie a este mi bolo neprijemne niekolko hodin. Tiez dopoludnia asi o pol desiatej, takze ziadne prudke obedne slnko. Zaujimalo by ma ci toto ma este niekto.