Hladam anorekticku a bulimicku

gabina

luci: Nejeduj sa, prva som na tie chyby upozornila ja...Je ich v takom kratkom prispevku celkom dost, takze biju do oci, za to sa na nas nemozes hnevat. Kultura pisaneho prejavu je u mna zakonite spojena s uctou k citatelovi. Ak to odflaknem, bude mat pocit, ze si ho menej vazim. Je to aj o tom. Ale taketo prednasky zjavne nepotrebujes, mas asi ine problemy. Myslim, ze sme boli alternativa aj ja nadmieru slusne, tak prosim zachovaj tuto liniu aj Ty. Kopkat a buchat okolo seba bezdovodne je prejavom detinskosti a to Ty uz predsa davno nie si...Pekny vecer!

luuuuuuuuuuci

No sorry,za tie chyby,to nebolo neumyselne.Jednoducho som to rychlo pisala a odklepla to.No a co?
Myslite si,ze len tak napisem diavcat a chalano?a tie i,y to boli preklepy.Ale na co to tu vobec vysvetlujem.
Sorry alternativa,ze Ta to irituje,mna irituju ine veci.

lianela

no ak ti to pomoze rada ti odpoviem...ja nemam problem o tom hovorit ani pred rodicmi ani pred psychiatrom...ak mozem pomozem

Alternativa

"...diavcat a chalano, ktorich sa to tyka.Bol by niekto ochotni?samozrejme anonymne a prosim len ten kto by tam pisal pravdu.Velmi krasne dakujem"
Tiez ma irituje, ked student/-tka VS robi pravopisne chyby. Je jedno, akeho charakteru su /y-i, interpunkcia, preklepy vynechanim pismen, velke pismeno na zaciatku vety/. Pre zabavu : v citovanom texte je 6 chyb - nepocitam neoddelenie slov medzernikom. Marry, vezmi to ako maly testik :D. No, ked si sa pytala...

gabina.w

luci :
Ak chces, len taky maly postreh: Je zvlastne, ako sa s tymito pracami roztrhlo v poslednom case vrece vrece. A hned na to aj nadviazem. Som byvala anorekticka a bulimicka a nemam problem rozpravat o comkolvek, co sa tykalo mojho zivota s PPP (poruchy prijmu potravy). Ale v tom case - ked mi nebolo dobre, som o tom rozpravala malokomu. A ak, musel vo mne vzbudzovat doveru. PPP je velmi intimna zalezitost a okrem toho, ze by to mali dievcata rozoberat pred odbornikom, aby to malo hlavu a patu a aby to malo vobec nejaky zmysel, myslim, ze sa Ti ozve len malokto. Prave preto, ze im nerobi dobre prilisny zaujem a otvaranie sa pred cudzimi. Ale mozno sa mylim a ozvu sa Ti. Len sa prosim nehnevaj, ak Ti to na tomto fore nevyjde. Dievcata by mali investovat svoju energiu vo svoj prospech a z Tvojej prace budes mat prospech hlavne Ty. Takto to vidim ja.-)
Maj sa pekne, drzim Ti palce s Tvojou pracou a v skole!
P.S: mimochodom, ten pravopis....juj