Poradťe darček na 60-tku pre ženu

Lucia Mesárošová

Pre ženu v akomkoľvek veku je vhodný parfum : vhttp : //eshop.marionnaud.sk pozrite sa na výber a nejaký kúpte . Parfumy nikdy nič nepokazíte at je žene 20 alebo 70 :)

mam56

4 štádia vzťahu chlapec - dievča:
1. ruka v ruke 2. to v ruke 3. ruka v tom 4. to v tom:-)
A netrpí žiadnymi chorobami, ak sa smiem opýtať?
Ja napr. som už pokojný, lebo viem, že ak trpím schizofréniou a morbídnou obezitou, tak už žiadnu inú chorobu mať nebudem. Na to sa spolieham:-)
Právnička mojej ex mi povedala, že vraj sa nejako vnútorne rozpadám. Áno, asi mala pravdu, normálne som sa rozpadol domček z piesku, už asi pred pol rokom, ale odkedy svoju ex nevidím, tak ten domček sa začal sám od seba skladať naspäť.

mam56

Ja som svojej babke daroval tzv. nehmotný darček. Vyveštil som jej grátis a prezradil som jej to, koľko rokov sa dožije.
Teraz má 85, povedal som jej, že sa dožije 106-tich rokov. Pri tom, ako som jej veštil, tak pri nej bola jej najmladšia dcéra. Ona sa ma tiež preto opýtala, že akého veku sa dožije (ona sa stará o našu babku). Ja som jej povedal len toľko: no, viete, teta, nechcem Vám to prezradiť.
A moja teta na mňa: čiže ja umriem skôr ako moja mama??? Ja na to: no, radšej nepoviem nič.
Teraz po mesiaci mi mama povedala, že vraj začala trpieť arytmiou a vysokým tlakom, moja teta. Babka je úplne fit.
Človek už ani klamať nechce, ale ani pravda sa už nedá prezradiť. Nerozumiem svetu.
Na Vianoce kúpim babke skúter a vybavím jej vodičák, nech si do kostola chodí ako pani.
A tetke neviem čo splaším:-) Poznám jedného, čo robí lacné rakvy, ale pod 2 stovky nepôjde:-)

Mesačný princ

Aidamo - ako nič v zlom ale ak by mi takýto darček niekto priniesol tak ho vo vzduchu nakopem a okamžite s ním preruším všetky kontakty...

ako nič v zlom ale to ako keby zavreli orla do klietky 30x30cm a v návode by stálo, že si má dotyčný spraviť z peria čelenku.

Nápad super ale z toho prevedenia by som mal doživotnú traumu

Martina15

Hm, tak ja som teraz našim kupovala wellness pobyt do Hotela Alexandria. Páči sa mi hlavne to, že tam nemôžu ísť deti do 12 rokov a tak moji rodičia nebudú pri relaxe rušení, pobehujúcimi či plačúcimi deťmi. Síce proti deťom nič nemám, ale moji rodičia si toho zažívajú denne dosť, takže aspoň na predĺžený víkend by si od všetkých vnúčat a povinností mohli oddýchnuť :) Všimla som si aj to, že tento rok strašne letia pobyty, takže je to plus pre mňa, že nemusím vymýšľať, čo ešte do domácnosti potrebujú, lebo ak náhodou taká situácia nastane, tak si to kúpia už sami.

pajtaska

v zahraniči dávaju poukaz na plasticku operáciu, ale u nás by to bola urážka,dobrá večera a lístok na predstavenie do divadla,alebo letenka na dovolenku.