Poradťe darček na 60-tku pre ženu

Pivonka37

Možno náhoda, možno nie, ale u nás idú tiež najviac praktické darčeky a stránka www.profikuchar.sk nás zatiaľ tiež nikdy nesklamala. Nože od nich sú top.

evita87

U nás mala veľký úspech krásna sada nožov IVO Premier z profikuchar.sk. A podľa mňa elegantný a zároveň praktický darček, hlavne pre ženu, ktorá sa rada motká v kuchyni:-)

malenee

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na darcik.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

ZIZITOP

Páči sa mi podšálky z bridlice, majů tam aj vo tvaru srdiečka. Je to veľmi pekné a milé, da sa to dať jako doplňok k hlavnemu darčeku.

Zlatickomalicke

Dievčatko ,tvoja znama ma síce 60 ale je aktívna a dnes to nie je starý vek.Babky sú nad 80.
Najepšie je sa jej spýtať-možno niečo k športu. Zrejme dava viac na iné veci-ktoré sú pre %nu dôležité ako na oblečenie, 3portový typ ktorý nenosí šperky,prstene zavadzia jej to.
Tina Turner na 75 a viac a je veľmi zachovala a v 70tke mala krasne nohy pohyblivá mala mini pri koncertoch.
Treba sa jej spýtať je mlada duchom, udržovaná, ona ti povie,blbosti sa aj tak vyhodia, nie drahe kupuj, nepotrpí si

Kukuckahelula

a_dr1a tak asi pre to, že keď na ňu niekto narazí, většinou rieši ten istý problém, tak sa aspoň môže inspirovat. Ja som babke kupila toto bridlica.eu

a_dr1a

Halloo)) Ved je to prispevok z r.2013 tak nechapem, naco sa tato tema opat ozivovala) Pani ak stale zije, ma teraz 64r