Verili by ste?

Príspevok v téme: Verili by ste?
malinke

Ahojte, mam priatela a mali sme v pondelok kvázi vyročie rok čo sme spolu, ale to nie je dolezité...ide o to, že sme ležali na posteli a ukazoval mi na svojom telefone nejake video ked mu zrazu prisla správa, od jednej slečny, kde mu písala "ahoj šiši,čo zajtra?" tá istá slečna mu raz v noci volala, nedvihol jej, tá istá slečna mu raz pisala smsku, ze vsetko naj k meninam laska....to som predýchala, že šak ked ho otravuje tak okej verila som mu,ale smska vcera ze tak ako zajtra...to mi uz prislo divne som sa pytala ci su dohodnutí sa stretnut, ked sa takto pytala...udajne nie, vraj to jej len sibe, ze on sa s nou nekontaktuje, to ona mu vypisuje a on ju ignoruje, vraj by mi v zivote neublizil takymto sposobom...a bla bla...neviem ako sa k tomu mam postavit..povedala som mu, tak jej zavolaj a povedz nech ta neotravuje PREDO MNOU....povedal, ze nezavola lebo si vymazal jej cislo a zablokoval ju odvšadial kde mu pisala...veriť či nie?

lilyiankaa

to je pravda, sú aj také, čo vedia o tej druhej a absolútne žiadny problém s tým nemajú .. ja som brala však do úvahy aj situáciu, kedy jedna o druhej vôbec vedieť nemusia .... aj keď tuna si myslím, že máš pravdu a táto "šišina" o autorke vie ....

Maoam

zeny sa lahko prezradia, najmä ocami a mimikou, pretoze su emotivnejsie, takze vidiet ju spolu s nim by vela zodpovedalo, o to viac, ak by sa znenazdajky objavila zakladatelka temy ;-)

Maoam

jedine ona by jej vedela povedat pravdu :-)

a mozno vie o jej existencii, su zeny ktore s tym nemaju problem, ze je muz zadany...

lilyiankaa

presne toto isté napadlo aj mňa, že aby si sa stretla s ňou .. aký pohľad bude mať ona na celú vec .. možno ste dve a ani o sebe neviete ... (jeho odkopnete a z vás sa stanú naj kamošky :D )

Maoam

ak existuju casy, kedy nevies, kde je, s kym je a co robi - moze sa stretavat s nou...neviem kolko mate rokov, ci pracuje, ci je jeho spoluziacka, kolegyna atd., ale zavana to aferou

Maoam

ked ho pri blahozelani k meninam nazvala 'laska' + volala mu v noci 'len tak' - toto kamarati nerobia, teda nie, ked skutocne ide iba o kamosov...

ja mam napr. tiez muzskych kamaratov, ale su tam prisne hranice od-do a tolerancia voci vztahu toho druheho

samozrejme, ze pride blahozelanie k meninam, narodeninam, Vianociam atd., ale s uplne inym textom...

myslim, ze je v hre ovela viac a mala by si si na toho svojho viac posvietit, ale tak, aby nezacitil podozrenie, lebo bude ovela opatrnejsi a bude vsetko mazat a bude podstatne tazsie na nieco prist ;-)

lilyiankaa

povedal, ze nezavola lebo si vymazal jej cislo :DDD ... lebo keď mu napíše, tak sa mu tam vôbec nezobrazí číslo, že ? :))
neviem či veriť, alebo neveriť .... každopádne by som si na neho dávala sakra pozor .. tým myslím, že by som asi bola upodozrievavá .... ale na druhej strane neskôr z toho môžeš byť až paranoidná .... treba tomu nechať čas a uvidíš, či slečna sa ešte nejak prejaví a ak jej on nevie niečo vysvetliť, tak to urob ty!!