Nechce sa mi ist na neurologiu

Príspevok v téme: Nechce sa mi ist na neurologiu
p.d.

Moj doktor ma posiela na neurologiu, ale mne sa tam vobec nechce ist. Uz teraz beriem dost liekov a neviem si predstavit, ze by som musel brat dalsie.
Trapi ma skor to, ze neviem, co mi vlastne je.
Stava sa mi casto taka vec, ze ked si lahnem, tak dostanem napatie do tvare, najma do cela a potom sa to napatie tak zvysi, ze mi az trhne hlavou.
Moze to byt epilepsia?

p.d.

Ja nejem vobec sladkosti a nepijem ziadne vody, ja pijem len vodu z vodovodu. Niezeby som na to nemal, ale mineralky velmi drazdia hrdlo.

vitavi

p.d., nemáš tieto stavy po tom, ako si vypil viac tekutín, alebo sladkostí? /prípadne z tropického ovocia, ovocných štiav /

Samanta777

pytaj si tam western blot test na borelie, podla mna mas to, z toho je aj tep aj poruchy tlaku
ak na nervovy system utocia bakterie, psychofarmaka to nevyliecia, iba utlmia priznaky

Maoam

pan d., ja netvrdim, ze si hypochonder, ale pockat si na termin necele dva tyzdne vobec nie je dlha doba, iste ti aj vezmu krv na borelie a pod., treba spravit diagnostiku, ked mas taketo prejavy, ale mozes mat skutocne aj interakcie liekov medzi sebou, ale treba to dovysetrovat, ked mas problemy, co sa aj udeje

p.d.

Par mesiacov dozadu, ked som necvicil, tak som mal tlak cca. 140 na 90, dnes mi merala tlak a mal som 125 na 80:) A to som nejako ani neschudol. Tep som si nevsimol.

p.d.

Ja si nemyslim, ze by moj stav z akehokolvek hladiska bol nejako akutny. Ja nie som hypochonder, z coho som uz bol dnes obvineny:) Zaujimave, ze ked si ratuje kozu rodina, tak je vsetko ok, ale ked ja, tak uz si len namyslam a pod. Vsak keby to aj tak bolo.
Asi pred pol rokom som nemohol zaspat, lebo mi strasne bilo srdce. Tiez som si mal len namyslat a ked som isiel na vysetrenie, tak mi kardiolog zistil, ze mam zrychleny tep.

Maoam

iba ak by si pan d. myslel, ze je absolutnym urgentom ;-) a mal byt komplexne vysetreny uz dnes, aj ked diagnostika trva casto par dni a robi sa pocas hospitalizacie :D