Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

Cindy35

to vela ludi nosi. nerob z toho tragediu, hlavne pred nim, budes vyzerat ako hysterka. poznam cloveka co chodi aj na zachod s pistolou, ale on nezije na Sk

Blondula

nooo.....sak aj kadejaki "ostrelovaci" byvaju slusny :D inak aj ja ked som raz zbadala pistol,tak som sa zlakla :-( keby to niekto na mna namieri,tak umrem skor nez na mna vystreli co by bola skoda,bo by sa nemusel trafit spravne a mohla by som prezit :D