Zmena vizaze muz-zena

Príspevok v téme: Zmena vizaze muz-zena
p.

Viem ze asi sa vacsina z vas bude smiat, ale ak by sa tu nasiel niekto kto by mi dokazal poradit, tak by som sa vazne potesil.Som stihly 20-rocny chalan ktory ma chudu feminnu postavu aj tvar a dostal som ponuku na pracu v oblasti travesty.Ta praca je ale podmienena absolutne dokonalym zenskym vyzorom a preto by som chcel tento vyzor dosiahnut za pomoci odbornikov v nejakych salonoch krasy.Ide mi o vsetky kozmeticke procedury ako depilacia,zvacsenie pier, permanentny make up obocia a ocnej linky,modelaz gelovych nechtov,trvala na riasy a vlastne vsetky dostupne procedury ktore by mi pomohli uplne zmenit moj vyzor na zensky.Viem ze urcite sa mnohi zasmejete ale vazne vas prosim o radu ak niektori viete o takych salonoch,napiste mi kde by boli ochotni mi s touto premenou pomoct.Dakujem

p.

Ja viem ze su to extremne poziadavky, ale ja som uz pre ne rozhodnuty.Nie som hetero a viem ze je tazke to pochopit, ale vazne to myslim s tou premenou vazne.Chcel by som vediet ci neviete o salonoch kde maju co najkomplexnejsie sluzby a kde by to i personal mohol pochopit.Ale dakujem aj za doterajsie Vase odpovede.:-))

kikatt

vies co ale nehnevaj sa neverim ze to robis len koli "praci" znicis si tym cely zivot, ziadna zena nechce takeho chlapa... teda ziadna normalna zena...ak teda nie si inak orientovany potom ti to moze byt jedno... =) ale normalneho chlapa by to nenapadlo ist takto pracovat to viem 100% ... takze isto nebudes hetero.... mno drz sa tak ci tak =)

malinka

Boh s tebou, pokial nemas nejaku odlisnu sexualnu orientaciu na zaklade ktorej chces menit identitu, tak to budes lutovat, kolagen, permanentny make-up a vsetko co s tym suvisi sa sice lahko aplikuje, ale tak lahko to uz prec nedostanes. Ak to chces podstupit len kvoli praci, robis podla mna dost extremne rozhodnutie.
Mam len jednu otazocku: planujes aj kompletnu plasticku operaciu?

tinusqa

noo to vobec nie je smiesne.. ak to chceš tak prečo nie?? a zmenit sa na zenu je celkom jednoduche pretoze v salonoch dokazu zazraky :-) mozno by ta to vyslo trosku viac myslim penazne.. a taketo salony najdes uplne vsade prosne len zavitaj v salone krasy :-))