Kam zmizla tema tyrany psik?

dada

...ja som sa aj trosku nahnevala ze sa tema stratila, pjetruss je moja dcera a preto zareagovala vedela totiz o co ide...skoda a ja som nejak pozbudla na neprijatelny sposob vyjadrovania keitusky...

keituskaaaa

Jo Jo ja viem sorry sa budem snazit ;o) len teraz mi tu uz nepisu lebo vsetka ta tema je prec bolo to rozbehnute a teraz neni na co reagovat ;o(

Andrej

keitus,
sposobom, ktorym si to komentovala v zavretej teme si onic nepredcila tych co spachali ten cin.
Prosim, aby si tu vyjadrovala svoje nazory prijatelnejsim sposobom... potom to bude OK?
Bojuj za svoju vec... ale v ramci pravidiel alebo inde. :)

keituskaaaa

no ahojky konecne sa niekto ozval..som uz nedufala..tuto temu mi admin zatvoril zalozila ju dada ale nik uz nenapisal ;o( je to velmi smutne ale chcela by som s tym nieco urobit..to co sa stalo nesmie zostat zahrabane v papieroch...

pjetruss

nechapem ako niekto ide pomaly odcudzovat ludi co maju radi psiky, zvierata, co sa staraju o to, aby sa zvierata mali v zivote tak dobre, ako im ma byt dopriate.. Ludia su ludia, tiez im mozme pomahat, ale co tie neme tvare, ktore tak casto sluzia na zabavu, su zneuctovane, povazovane za hracku? nevedia si same zobrat jedlo, nevedia si vypytat, povedat co ich boli, trapi... Zvierata maju tiez dusu.. Vedia citit, plakat, smiat sa... je to neporovnatelne s ludmi, ale .. skusme si uvedomit, že tym co stvarame, tie nezmyselne ciny nam len kazia dojem najinteligentnejsieho tvora na Zemi..