Plúcne chlamydie

Alenaka

zdravím, ja by som sa chcela opýtať, aké atb ste používali na liečbu plúcnych chlamýdíí. ja som brala 3 týždne Doxybene, ale nezabralo. Neviem čím to je, stále mám závrate, hučanie v hlave... Lekárka mi už robila všetky možné vyšetrenia, a všetko mám negatívne, až na boreliozu, ale tú už mám len nebadanú. Takisto chodím už pol roka k bylinkárke do TT, ktorej vdačím za čiastočné uzdravenie, ale stále sa to vracia.

sosna

ano,je dobre vedieť , ak máme chlamydie, ale čo z toho, ked ako píšeš, reporterka, nedajú sa vyliečiť, ked su prekonane. Ked su akutne, tak je to lepší pripad. vtedy je vacsia šanca sa ich zbaviť. Inak je to dost zufalý život s nimi. To je skoro na invaliditu.

reporterKA

Pľucne chlamydie príznaky? O chvíľu. Najhorším je to,že chlamydie sa medzi ľudmi v povedomí zapísali ako pohlavné ochorenie.Je preto iba málo ľudí,ktorí dokážu o tomto ochorení otvorene hovoriť,lebo sa boja,alebo boli kvoli tomu odsúdení v spoločnosti.A tí,čo sa naviac smiali upozorneniam na toto svinstvo,teraz najviac trpia,lebo neverili.Toto ochorenie je ako novodobá, moderná,akási zmutovaná chrípka,ktorú ked človek dostane,tak sa jej zrejme len sotva do konca svojho života zbaví. Nepočul,ani nedočítal som sa nikde,aby sa z toho niekto viliečil.Naši obvodní lekári častokrát nedokážu toto ochorenie ani diagnostikovať pre slabé skúsenosti. Takže,ak sa po prvej chrípke nezotavíte a vaše symptomy pretrvávajú naďalej a dlhodobo,je veľmi pravdepodobné,že máte chlamydie.Sami si preto žiadajte u svojho lekára o vyšetrenie.

zorkama

leerka,mas pravdu, prejavuje sa to hlavne kaslom. Podla info od mojej lekárky sa plucne chlamydie najviac zdrzuju v klimatizaciach velkych obchodnych domov no a kedze v jednom takom fungujem uz 6 rokov, tak som peknych par chvil prekaslala a kaslem stále, vybrala som za poslednych 6 tyzdnov 3 serie ATB, moc to vsak nepomohlo...cas ukaze co s tym

lukkAas

no ja som kasel a tieto podobne veci vobec nemal aj ked je pravda ze za psoeldnu dobu som mal obrovsky stres...a predsa moja imunita bola oslabena...noo kto vie...len s pristupom nasich lekarov budem skor v hrobe akoo ked ma niekto vysetri...

leerka

a u lekara si nebol, co ti on na to povedal.... ja so sice plucne chlamydie nemala, ale myslim, ze s ato prejavuje aj kaslom....

lukkAas

a este mam problem s pametou...nie ze by som si nic nepameta ale tak zmeny su tam...a aj o byvale hobby nejako stracam zaujem...