Plúcne chlamydie

leerka

ariela 25, ja som nevravela ze tie bylinky mi nezabrali, tie som brala na unavu a zimnicu....na to mi pomohli....len teraz si mylsim, ze to bude bud nieco so zaludkom alebo slepak....musim pockat na to sono a krvne testy, potom snad budem mudrejsia :-)

ariela25

neviem ci plucne, ale volake uz hej,
aspon tak mam v sprave od infektologicky..
prechodene EBV a chlamydie...
ale momentalne sa mam fajn, takze bud su zakuklene alebo fuc:)

andrea7

vsetko od rng, co mal obchod, ale teraz neviem ci sa to da niekde kupit na SR asi len dako objednat s USA, by som si aj rad nieco v blizkej buducnosti..
ale taky kurkumin sa da kupit bezne v potravinach, to je korenie, nema vyraznu chut zidnu, iba farbi do zlta, sypem si ho dodnes do jedal, polievok..

ariela25

leerka: tak to ma mrzí, že sa tak cítiš. Kdesi som čítala, že je dobry zazvor na žaludok. A aj mne uz parkrát pomohol. Takže tie bylinne tabletky velmi nezaberaju? Ja uz teda neviem, co je dobre...

oomm

Este som sa chcela opytat: sucasne s ATB beriem aj probiotika. Kupila som si aj Aloe Vera, tak ci to mozem brat vsetko spolu?
A este: mozem plucne chlamydie dostat napr. od partnera, ktory ma sexualne chlamydie a mali sme oralny sex? On sice nema ziadne problemy, ale ja by som chcela, nech sa da vysetrit aj na plucne aj na tie druhe.
Alebo tieto chlamydie spolu nesuvisia?
A nemoze sa k tomu vyjadrit odbornik, aby sme tu len neteoretizovali?

leerka

ahojte, tak ja som dnes zase bola u tej mojej doktorky....u mi je totizto asi dva dni strasne zle od zaludka, tak na vracanie, jem sice normalne, ale vzdy cakam, ci to nepojde von, aj ked doteraz mi to v zaludku zostalo.....a hlavne islo o to, ze sa nemozem dostat na svoju povodnu vahu, stale mam len 47kg, a to som mavala 50-51kg, cize na mne to je dost vidiet.....hned ako som k nej rano prisla, tak sa na mna pourela a hovori mi ze aka som len strasne chuda, ze to uz nie je normalne...tak mi dala urobit sono brucha, vsetky mozne aj nemozne krvne testy, testy na moc a este aj vyter z hrdla....som sa cudovala, lebo som tam chodila tri mesiace a nic so mnou nerobila a zrazu....asi si vstupila do svedomia....a samozrejme padla aj jej oblubena otazka, ci som neni tehotna, tak som si pre istotu kupila vcera test a urobila, aby osm mala skoro 100percentnu istotu....inak nechapem, preco sa to zakazdym pyta, uz je to take trapne.....no a na to sono idenm az o mesiac lebo nemali skorej volny termin, ale dufam, ze zauraduje trosku brat a neaky termin sa tam pre mna najde :-) vysledky z krvnych testov budem mat neake uz buduci tyzden a ostatne az o dva tyzdne....tak som teda zvedava, co mi zistia alebo nezistia.....

RNG

lubi sa mi ten vyraz: preliecene.
Nie je to ani vyliecene, ani nevyliecene. Je to niekde medzi v zmysle: lekar si vykonal svoju pracu ostatok je mimo jeho kompetencie.

oomm

Mne tiez zistili pluc. chlamydie. Doktorka mi predpisala ATB Ciprinol 500, po 20 dnoch kontrola. Vraj by to malo byt potom preliecene. Beriem to uz 7 den, no kaslem stale rovnako, ako na zaciatku. Akoby nezaberali. Bojim sa.

jubel

Mám riešenie,ako sa zbaviť tých potvor.
Juraj Belay
Nezávislý konzultant produktov Dr.Nona
Vyšehradská 7
851 06 Bratislava
Tel: 0948 281156
Email: jubel@nextra.sk