Plúcne chlamydie

sunie

ja som bola v novembri chora (vraj zapal priedusiek)a dlho mi to neprechadzalo, potom pred sviatkami ma to tak chytilo ze som sa zacala dusit a isla na pohotovost a odtial do nemocnice. na zaklade papiera z nemocnice mi obvodacka spravila tie testy. ale ked tak rozmyslam uz par rokov za sebou som bola v zime kazdy rok aspon 1x chora na priedusky takze mozno to mam v sebe uz dlhsie.

andrea7

leerka na tej stranke sa tazko vyznat, treba si to tam prejst-hore na tej oranzovej liste by mali byt priznaky...skus sa na to spytat ale lekarky, ci ti moze spravit aspon testy, ak ti nezistia nic ine..oni to neradi robia-asi je to drahe-neviem.
SUNIE: a ake ATB ti dali? si PN?

andrea7

a po akom case ti to zistili? ja sa najviac bojim,z e ak to mam-uz to bude po takom dlhom case chronicke a nebude sa to dat lahko liecit :( sama som si vypytala na to testy, doktorka sa ma pyta ze odkial som na to prisla...tak som nechcela spominat net, ale som povedala, ze teta to ma..tak mi to spravi...nechcem este nic zakriknut, lebo nemam vysledky, ale mam taky blby pocit, ze to mozu byt tie chlamydie veru.

sunie

andrea, leerka: vysledky som mala do tyzdna.ano na chlamydie sa davaju dlhodobo ATB a tiez mam z ATB hned traviace tazkosti tak uvidime

sunie

mam, pisala som ti to do temy rng.
drazdivy kasel/dusenie, palenie priedusiek, boli hrdlo,unava, teplota,...
najhorsie je ze ta mozu liecit roky na anginu, zapal priedusiek, virozu atd a ty mas vlastne nieco uplne ine v sebe co sa neda standardne zistit

sunie

mam,napisala som ti to do RNGtemy. unava, malatnost, drazdivy kasel/dusenie, palenie priedusiek, bolenie hrdla...
najhorsie je ze ti mozu roky liecit virozu, anginu, priedusky a ty mas vlastne nieco uplne ine co sa standardne neda zistit.