Plúcne chlamydie

leerka

ahoj andrea, no praveze sa zdrava vobec necitim, niekedy mi je fajn a napr dnes mi je zase neak cudne....len neviem z coho....skusim skocit za tou doktorkou, co lieci alternativne a uvidim , co mi povie ona..... a dnes som bola v optike na vysetreni, a mam vraj neak zvlastne do.rbane oko...a ze ked nebudem nosit okuliare stale, tak mozem mat s tzm zdravym okom neskor velke problemy....takze ma potesili..... a idem si dat este aj sosovky urobit, tak som zvedava, ci si na ne zvyknem.... ked budes mat vysledky, tak sa ozvi....drzim palce...papa

andrea7

Ahoj Leerka,tak som rada, ze uz streptokoka nemas...aj ked zalezi hlavne od toho, ci sa zdrava aj citis. Ja som streptokoka najskor tiez mala-z druheho vyteru uz nemala, ale pocitovo som za citila stale tak isto a citim sa doteraz.Ja mam mat najnovsie vysledky z vyterov vo stvrt-al piatok..tak uvidim.

leerka

ahojte, tak dnes som volala svo;jej doktorke kvoli vysledkom .... a povedala mi, ze vysledky su dobre, streptokoka uz nemam...potom som sa jej pytala na tu moju unavu a zimu a povedla, ze to je z toho streptokoka a moze trvat aj dva mesiace kym to zmizne....tak uvidim potom, a ak to bude stale rovnake tak za nou skocim a porozpravam sa s nou o tom.... a vy ste ako dopadli?

lubos12345

nechapem preco chlamydie liecite atb, ked vyliecenie je takmer nulove.
akurat sa mozete dostat na hranicu, ked ich podla doktorov nebudete mat akutne a podla nich vyliecene.. skuste sa liecit doplnkami..
niesom ziadny dealer nic nevyrabam nic neponukam, napisem dovod preco som napisal, otazkou:
Ako vas moze doktor vyliecit z chlamydii, ked podla neho chlamydie do urcitej hranice su neskodne.
Zamyslite sa..
Je strasne vela prispevkov po nete, kde ludia pisu, ze im atb nepomahaju, alebo liecia len prechodne do hranice prechodenej "vyliecenej". a castokrat sa to vracia spet do tej akutnej fazy. A to kolki beru 2,3 atb.
Moj priklad, mal som vela zdravotnych problemov nic akutne, ale dalo sa to zniest, slabe trasenie svalov, slabsie travenie, unava, casto krat chytene hrdlo alebo nadcha.
v jeden den ma zacali boliet klby, kazdy druhy tyzden chory,(zly psychicky stav nie predtym, ale pocas bolenia klbov, ved som mal 19 rokov po matusite, zivot pred sobou, zhananie prace a yabavanie sa s kamaratmi..) po pol roku chodenia po doktoroch, zo strany nich ziadna diagnoza, len diagnozy symptomov - to su diagnozy lekarov - cest vynimkam. I ked ja som ju uz po 3 mesiacoch vedel, prechodene chlamydie, EBV, a ked som to povedal infektoligicke, ze to je z toho tak na mna vybehla.
Ako som sa vyliecil? Zmenil som stravu, potom som cital o doplnkoch vyzivy, ktorych som par vyskusal a pomohli. Som zdravy, stastny, i ked to trochu klbiky poznacilo. Prajem pekny den a vsetkym skore vyzdravenie:)

andrea7

a kde mas alergologicku? ci nemame nahodou tu istu... :)
daj inak potom vediet...dufam, ze sa tu nejak najdeme ..

sunie

uvidim co somnou bude este robit, mozno mi len na zaklade tych vysledkov da ATB, mozno spravi este testy, neviem. napsiem sem ked budem po tom. som z BA

sunie

atb na chlamydie este zatial neberiem lebo mi ich zistili len pred sviatkami takze som este nebola u alergologicky, idem az teraz.dam potom vediet ako som dopadla.