Krcna chrbitca problem?

Príspevok v téme: Krcna chrbitca problem?
martinkoo

Caute, uz asi 2 tyzdne mi pravidelne na jednej strane puka krk, otocim sa doprava cez jeden bod puk, otocim sa naspat zase to vtom jednom bode pukne a zivot ide dalej, lekar homeopat mi povedal ze je to vlhkost a prejde to + dal mi niake tabletky, po dvoch tyzdoch to preslo to vrzgania krku a neviem si stym rady, nevedeli by ste mi poradit scim mam problem a cim to je? :( dakujem

adika

nerobim kruzive pohyby.jednoducho napnem krk a hlavu otočím do boku na jedno plece a potom na druhé.Kedysi som to nevedela,nic nepraskalo.potom som sa to ani neviem preco a neviem uz ako naucila.

Alternativa

Adika,
a to si krcnu chrbticu ako praskas? Fakt si to neviem predstavit. Ak robis kruzive pohyby a pritom Ti praskoce, tak OK. Ale to asi tak nebude, tak napis, som zvedava.

Alternativa

Tak ako je to s tym vrzganim :D? Preslo po tych dvoch tyzdnoch alebo nie? Zivot ide dalej, bud optimista. Aj vrzganie, vlastne skripanie :D patri k zivotu. Ale cvicenie by bolo v pripade vrzgania aj nevrzgania prospesne. Tak sa usmej a hladaj vhodnu partu do posilnovne - vsetko ale primerane veku a diagnozam.