Zavisly na pokeci

Príspevok v téme: Zavisly na pokeci
antipokecova

Mam cerstvy priblizne 2 mesacny vztah. On ma 24 a ja 19. Som s nim velmi spokojna, vyhovuje mi po vacsine strankach zatial ale problem je, ze je zavisly na nete. Konkretne na pokeci a FB. Je tam takmer vkuse online ci uz je v robote, doma alebo aj hocikde inde, kde nema PC tak sa tam musi prihlasit aspon z mobilu. Ide na zahradu a ma tam strihat stromceky a samozrejme, ze ho najdem chatovat na pokeci. Urcite bol na zahrade lebo okamzite mi odtial poslal svoju fotku len ide o to, ze este aj odtial sa musel prihlasit na ten blby pokec :/. Sme spolu do noci a ked pride aj napr o pol druhej v noci domov musi este prist aj na tieto stranky.
Skusala som sa s nim o tom mnohokrat rozpravat, no on mi stale tvrdi, ze mnohokrat tam za cely den ani nikomu neodpise, ze tam je iba zo zvyku a zavislosti a bla bla.
Ja na pokec takmer vobec nechodim. Ale minule, ked som tam bola tak mi uz zacal pisat urazene spravy, ze ci tam balim chlapov, a ze sa nemam nechat vyrusovat pri chatovani. Stale to odovodnuje tym, ze ja som baba a mne tam chlapi sami pisu, a to je ine, ked tam on chodi ako chlap lebo to by on musel spravit 1.krok a podobne.
Prosim poradte mi ako sa mam s nim o tom porozpravat bez toho aby to vnimal ako vycitky? Nechcem si ho s tymto odohnat, ked mu budem stale na ten pokec frflat lebo po inych stranakach ako som spominala mi vyhovuje.

TinaM

dvojaky meter, to je na nic. Prihlasuj sa tam aj ty, nemusis pri tom realne sediet, len sa prihlas, nech vidi, ake to je. Zacne sa s tebou o tom hadat a ty si musis ustat svoje, ze je to predsa presne to iste. Nechcem ti brat iluzie, ale podla mna si chalan na pokeci honi ego a vypisuje si s babenkami, co je myslim prejav totalne nevyspeleho cloveka, na ktoreho by som sa vy...

antipokecova

No ved to. Stale mi tvrdi ako tam chodi iba zo zvyku, ze si tam vacsinou ani s nikym nepsie ale hlavna vec, ze je tam vkuse online :/ A potom mam pochybnosti a neviem pochopit, ze ked si tam vraj vacsinou ani s nikym nepise, preco sa tam musi dohrabat aj v noci ked pride odomna, aj ked je niekde prec vonku napr sa ide bicyklovat a este aj odtial sa musi z mobilu tam prihlasit.
A ked uz by som tam ja mala chodit, tak to uz sa mu moc nepaci.

TinaM

A preco tam teda chodi? Na tie stranky? Este fb, okej, ma tam asi priatelov, ak studuje, tak mozno nejake materialy a pod. Ale pokec?Pre boha, ved to je pre deti.