Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

michael

No- no-Jednoucho je blbí, spomenúť ráz mohol tým by vlastne dal na javo že má o teba záujem myslím tým o telesnú stránku to by od neho bolo fér.Ale to že sa snaží ťa dostať do postele tak to je od neho hlúpe, pubertálske. Vždy, hovorím vždy,-musí žena vo vzťahu jemne naznačiť, že je nie len pripravená, ale aj to dnes chce.To, že ti také ponuky dáva, je to pre teba sygnál že zrejme mu nejde o teba ale o "trofej"Ak ho odmietneš, bude sa s teba vysmievať.Ja by som ti odporučal nič nu nehovoriť jednoducho sa stratiť z jeho blízkosti. Ak je veľmi krásny aromanticky, tak to ešte znásobuje podozrenie že sa nemylím.Moje skusenosti hovoria , že chlap nemá byť krásny.Ked si zoberieš krásneho muža, s poľutovaním neskôr zistíš, že okrem krásy nemá takmer nič čo by sa mohlo ceniť.

Sejla

Kobra11 no Šak to! :D Ja nezvládam ani len pravidelne volať rodine hoci ich mám rada, ale také rituály ma zabíjajú. Celkovo mám stres z volania cez telefón.
A keď som s niekým vo vzťahu tak sa vidíme skoro každý deň, načo preboha sa ma niekto každý den pýta ako sa mám:D .. Pravdepodobne tak isto ako včera.

kalamita

takze sex chce kazdy ludia sa hambia hovorit o sexe a co? Aka hamba ze si clovek uvolnuje doma za to s hambi o tom rozpravat a ked to niekto nacrie tak kuka nan ako tela na nove vrata hlavne ze to kazdy robi ja nepochopim ludi co sa hambia viete ako kto sa hambi ma prazdne gamby a este nenahlit sa do vztahu ak chcete nieco viac mate si kukat ako si sedite nie oblbovaky sladke to sa daju deti nachytat treba sa velmi dlho stretavat a debatovat o vsetkom ak niekto tlaci je jasne ze chce sex nevazi si to co ma ale oblbovak prejde zisti sa ze si nesedia a tahj to dlho zle robia ludia a aj tak padate na tie gebule

kobra11

Ak je to zo žiarlivosti, je to chore. Ale že ti niekto zavolá a opýta sa ako sa máš a čo si robil celý deň, mi pride normálne. Veď o tom vzťah je. Či nie?

Sejla

Kobra11 je rozdiel, ked' sa o teba niekto zaujíma a keď ťa niekto atakuje zo žiarlivosti, či potreby kontrolovať ťa, či zo zvyku. Nechápem prečo si ľudia vo vzťahu musia rozprávať nekonečne NUDNÉ informácie o tom, čo robia, čo nové v práci, čo bude na večeru a podobné blbosti.

Simka900

sejla presne....ani ja nevyhladavam vztah kvoli tomuto... vztahy vždy skoncia v stereotipe a zvyku a formulkách lásky...