HAK mi nesadla - chcem inú.. akú?

Príspevok v téme: HAK mi nesadla - chcem inú.. akú?
blindness

Dobrý deň.
Pred rokom som užívala HAK Natalya. Po polroku som ju vysadila, pretože som po nej stratila chuť na sex, bola som malátna a bolievala ma hlava. Po vysadení sa všetko dostalo do normálu. Teraz chcem opäť začať užívať HAK, ale neviem, aký typ si vybrať. Nechcem mať znovu tie isté potiaže. Obávam sa, že gynekológ mi správne neporadí, pretože aj Natalyu mi predpísal bez nejakých vyšetrení alebo aspoň rozhovorov, proste som povedala, že chcem HAK a hneď mi dal recept na túto. Vedeli by ste mi poradiť aká by bola pre mňa vhodná, keď Natalya nebola? Natalya je údajne len premenovaná Novynette, možno túto poznáte. ďakujem

lilyianka

ja som novynette užívala 4 roky a všetko bolo v pohode ..ale to len tak na okraj .. ak ti lekár neurobil žiadne vyšetrenie pred podaním hak, tak by som v prvom rade rozmýšľala o jeho zmene .. pretože len tak bez ničoho aby ti dal recept, hm, akože no comment, má guráž ..... nájdi si takého, čo ti testy porobí, a dá ti nejakú čo sa ti "hodí" .... aj keď ja osobne už nie som zástanca antikoncepcie ... a asi nikto ti tu nenapíše konkrétny typ hak, nakoľko každá z nás je iná a každej sedí čosi iné