Som mrcha

Príspevok v téme: Som mrcha
mrcha

Stala sa mi taka vec, ze som sa zamilovala do dvoch muzov. Teraz, ked sa musim pre jedneho z nich rozhodnut, som v koncoch. Nechcem totiz ublizit ani jednemu z nich. S obomi som stastna. Oni navzajom sa ale nenavidia. Od zaciatku o sebe vedia. A strasne na mna tlacia, aby som sa konecne definitivne rozhodla. Obaja o mna strasne bojuju a chcu ma pre seba. A ja naozaj neviem, co mam teraz robit. Uz som to skusala aj tak, ze to ukoncim s obomi a budem sama. Ale nedokazala som to na dlho. Oboch totiz velmi milujem. Aj ked mi mozno mnohi nebudu verit, ze to sa neda, milovat dvoch muzov. Ale kym sa vam to nestalo, prosim neodsudzujte ma za to. Ani ja som to takto nechcela. Kto ma dokaze pochopit, poradte mi prosim. Co mam robit?

ktovie

kedysi bol matriarchat a zeny mali viacerych muzov. urcite ich vsetkych svojim sposobom lubili. dnes v arabskom svete maju muzi viac zien a tiez ich iste lubia. aspon niektori. tak preco by clovek nemohol milovat viacerych partnerov. len preto, ze zijeme v monogamnej spolocnosti? mozno nasou prirodzenostou je lubit vsetkych :-)

james bond

mrcha nie si, iba sa vyzivas v ich sprostosti, nech si vyberies ktorehokolvek zacnes aj tak zase vymyslat po kratkej dobe, su take typy

Mimulus

mrcha - nie si vôbec mrcha len nevieš čo máš robiť s emóciami. Mal som presne takú istú kamarátku, tiež tak striedala chalanov alebo sa nevedela rozhodnúť. No čo bolo najhoršie išla zo vzťahu do vzťahu - pauza maximálne 3 dni. Dávaj si na to pozor.

mrcha

Dakujem vam za vsetky rady a nazory. Odchadzam na par dni prec, daleko od vsetkych ludi, tak snad sa mi to v tej hlave konecne utrasie. Len nech sa to uz konecne vyriesi. A nech pri tom trpi co najmenej ludi...

Prezývka

Mimulus - vediet do ucitej miery nikdy neznamena uplne poznat pravdu. A tu moze nastat problem z rozneho hladiska, napriklad aj z takeho ako spominas.

Dakujem snazim sa pisat pravdu, zalozenu aj na praktickom vyuziti v realnom svete. Aj ked niekto moze chapat moje prispevky ako agresivne.

Mimulus

Prezývka - pekne píšeš :) Všetky tvoje príspevky sú úplne super.
Zakladateľka ale neklame - tí dvaja o sebe vedia takže ak sa rozhodne pre jedného tak ten druhý automaticky bude podozrievať prvého že spolu stále niečo majú.
Je to blbosť - ukonči to s oboma vo vlastnom záujme a nový vzťah si nezačni skôr ako o pol roka.