Kozmetika Dado Sens

sinka

katarzyna vyber je tam sice siroky, ale ja som si nasla tuto diskusiu lebo ma zaujala tato znacka a teda od nej som na tom eshope vobec nic nenasla, takze mne si tym moc nepomohla :/

Katarzyna

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Super e-shop makeup.sk . Veľmi ma porazil veľký výber kozmetiky a parfumov. Majú rýchle dodanie, tovar zabalený veľmi dobre. Dá sa tu zohnať veci, ktoré inde nemajú. Obchod odporúčam všetkým, lebo každý si nájde niečo pre seba.

bambulka32

Christa jasné, že funguje, prečo by nefungovalo? Kuriéri normálne nosia balíky, takže to neni problém a pre mňa je to aj lepšie, že poobjednávam a nemusím ani nos z domu vystrčiť, v tejto situácii sa pri takomto nakupovaní proste cítim aj bezpečnejšie :)

lantalia

Tifaniass to je neprijemne. Nechcem si toto ani predstavit ako si sa musela citit, ked sa ti to stane. Bez problemov ti to prislo ked si objednala? Mali vsetko na sklade?

tifaniass

Len nie kazda ma skusenost s touto znackou...Ale moja napriklad ano...Ja som sa cez moju kozmeticku ku ktorej uz roky chodim dostala k tomuto...
Neni to avsak len o znacke ale aj o tom aku mas plet aby si si vhodny krem a serum a tieto veci povyberala...Moja plet je velmi citliva velakrat sa mi stalo ze sme niekde boli a ja som ocervenela a zacalo ma vsetko svrbiet...A to stacil maly podnet zvonku a u mna problem ako svet...
Pouzivam www.annemarieborlind.sk a je to lepsie kedze obsahuje pantenol a aloe...Tak uz nemam problemy v takej velkej miere...

7klaudiinka7

To by si mi pomohla, ak by si mi vedela pomôcť, ja už som rozmýšľala, že by som zašla za nejakou kozmetičkou sa poradiť, len nechcem moc teraz chodiť kade tade a stretávať sa s ľuďmi, chcem sa radšej chrániť, preto uvažujem o takejto možnosti, že by som si cez internet zaobstarala kozmetiku. Ty teda používaš túto značku?

bambulka32

Ty si vieš predsa objednať aj len nejaké vzorky a vyskúšať si, ale ja napríklad nekupujem vzorky, ale pozorne si čítam popis ku krémom, aj ku všetkému aby som mala prehľad, čo by mi mohlo urobiť dobre ;) Môôôžem ti pomôcť s výberom ak chceš :)

7klaudiinka7

Ahojte, predtým ako ste si niečo z tejto značky objednali ste vyskúšali? Myslím prostredníctvom nejakých vzoriek alebo tak? Alebo ako ste vyberali??

masajasa

julia s touto znackou mam aj ja skusenost, ale uz dlhsiu dobu jak ty :) mam citlivu pokozku, tak som mala celkom problem najst kozmetiku, ktora by mi sedela, ktora by mi nedrazdila plet a toto mi sedi :) make up je fajn, nedavno som si objednavala aj tento puder www.annemarieborlind.sk a je parady :) dobre fixuje :)