skolka

Príspevok v téme: skolka
ju

dieta mi zacalo znovu zacalo chodit do skolky. momentalne zijeme v Anglicku a dieta nam tu znovu zacalo chodit do skolky. Ako aj minuly rok znovu mame problemik aj ked nic hrozne. Viem ze deti nachytaju v kolektive inych deti choroby rychlo, ale tu v Anglicku sa mi zda ze kasle a sopli kazde dieta. A co sa tyka anglickych lekarov, mam velmi zle skusenosti. Pre nich je aj dvojmesacne strasne kaslanie virus ktory prejde. No nepresiel, Ale to bolo minuly rok tak to je chvalabohu za nami.Viem ze by bolo najjednoduchsie nechat dieta doma, ale nase dieta skolku a deti zboznuje a ledva cakalo kedy pojde znovu. LEbo cez zimu som ju odtial pre istotu vybrala, ale bola cely cas ok. Teraz bola 2tyzdne a dostala sople, zachripnuty hlas, 2dni teplota 37.5. Poradte nieco, prosim . Kedy by podla vas mohla ist znovu do skolky? Posilnujeme imunitu ako sa len da, nie je alergicka, imunitu ma v poriadku.dakujem

sara

ahoj moje dieta zacalo tiez chodit do skolky a tiez byva dost casto chore.no lekarka mi tiez povedala ze je to normalne a ze kazde dieta tym prejde.no vydrzime a uvidime.uz nam brali aj krv na vsetko vysetrenie a bolo to ok tak je to len slokarske ochorenia.dufam ze bude uz druhy rok lepsi.

ju

moja mala tiez beria "veci" na imunitu a tiez bola zaockovana Prevenarom, takze neviem, dost skoro mi ochorela po 2 tyzdnoch nato ze sa fakt snazime podporovat imunita rozne

linka

Ja s tími angl.lekármi súhlasím.My sme mali 4 dni teplotu 37,7 večer aj 38 no k lekárke som nešla lebo viem že by mu dala ATB a povedala by že má angínu alebo zápal priedušiek.Prechádza to nádchu ešte trochu má ,kašel už ani nie ,viac menej zo soplíkov.Berieme rybomunil,esoprinosine,sprej do nosa a nevidím žiaden efekt týchto posilnovačov imunity.Teraz nás zaočkovali prevenarom tak dúfam,že to už efekt bude mať.

dieťa

Liek sa vola Broncho-Vaxom,syn bral 3 oj mes.liecbu,1 tabl. kazdy den prvych 10 dni v mes.A tiez aj BIOSTIM,nieco podobne.AJ moje dieta je stale chore,chvilu je v skolke a hned doma.Dufam ,ze sa to buduci rok zlepsi.Bude mat 4 roky.

ethel

tým asi musí prejsť každý škôlkár..stačí,že je choré jedno dieťa...keď má teplotu určite ho nechaj doma až do odznenie teploty,minimálne týždeň...niekedy pomôže u takýchto detí aj bronchovaxon(nejak tak s ato volá).Zvyšuje imunitu dieťaťa na bežné ochorenia...