Ombre na farbene vlasy

Lulita

orchidejka - to som ja Lulu, take cosi mam a velmi ma laka dat si blond do toho, moje vlasy maju zrejme trosku cerveny pigment, lebo po lete mam take odlesky

www.ucesy.sk

inak ombre na ciernych vlasoch som videla v modrej napr. tiez som rozmyslala nad uzivatelkou, ze cerstvo farbene cierne vlasy by som ani nenicila, do ciernych ombre, ked tak s nejakou vyraznou,a lebo radsej enchat tak, cierna je fajn, ked je zachovana, ale...kuk toto, ze je to zaujimave :) extravagantnejsie

iamnymphette.com

no a mne sa paci toto, napr. len som si vedoma, ze cim nizsie ombre zacne, tým lepsie to bude vyzerat ak privysoko zial ako odrasty, no stale vaham

pinterest.com

orchidejka

no ja mam ombre asi mesiac, lenze nemam farbene vlasy. svoje mam povodne tmavsie hnede a robila mi to takym stylom ze pri korienku nechala tak, v strede dala svetlejsi odtien hnedej ktory takmer vobec nevidno a pri koncoch davala melir na vytahovanie a v ziadnom pripade mi to nechcela davat do blond lebo by som bola jak ..... nechala mi taku orieskovu. lenze kadernicky toto nerady robia, lebo je to strasne zdlhave, najskor tu strednu cast, poumyvat, potom zase naniest spodnu cast, poumyvat.. inak mne sa to velmi pacilo a myslim ze teraz je booom ombre ale viete ako to mne pripada? aj kadernicka mi to povedala, ze akoby odrastene farbene vlasy. neviem ci by som si to este 2x dala. no a ked mas farbene vlasy a este cierne, to si ani neviem predstavit do akych odtienov by isla na tych spodkoch. mozno by si mala to iste co ja, ale to by si mala riadne skoky. a lulu (posli ukazku tvojich vlasov) lebo na rysave je velmi pekny blond spodok ale na stredne hnede (to mas take spinavy blond ci tmavsie)? lebo na spinavy blond este asi blond bude vyzerat dobre

Lulu2011

s Loreal si to stiahnes hned, som si pozrela niekolko videi a recenzii a stiahne to farbu hned a baby sa vyjadsrili, ze im vlasy neposkodilo, ja tiez zvazujem, ale tak mam stredne hnede vlasy a spodok by bol do blond, na leto prijemna zmena