RNG prosim o radu - vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: RNG prosim o radu - vypadavanie vlasov
Nela28

Dobry den pan RNG,

prosím Vas o radu. Trpim vypadavanim vlasov. Som 9 mesiacov po porode, nekojim. Ale vlasy mi padali odvzdy, teraz vsak moc. :( Stitnu zlazu mam v norme zatial. Liecila som sa pred rokmi na zvysenu funkciu. Premyslam nad vyrobkami Wild Jam. Myslite, ze to je dobra volba? Dufam, ze Vas neotravujem. Ale uz som zufala. Ziadne Vichy, ani nic mi nepomohlo.

RNG

Moze byt. Vseobecne steroly pomahaju vyrovnat hladiny hormonov v tele, ja pouzivam napr rastlinnu zmes sterolov, s vysokym obsahom bete-sitosterolu ale aj inych sterolov, az 500 mg.
To by malo potlacit vysoke hodnoty hormonu DHT, ktory je tiez pricina padania vlasov a zvysenych acni, tiez u starsich muzov zvacsenej prostaty(hyperplazia) a tiez aj prilisneho zhrubntie maternice.

Nela28

RNG dakujem, Ste poklad :) Ja som vždy mala problem s vypadavanim vlasov. A som halaburda co sa tyka aj pestrej stravy.

RNG

Jod, selen,zinok, wild yam,calcium pantothenate, pripadne prostriedky na zlepsenie travenia(kyseliny, enzymy mikrovlakniny a probiotika) to by som poradil v prvom rade.
Po porode je telo vysilene, ci uz kojis alebo nie. A to sa prejavi na kozi, vlasoch, zuboch kostre a podobne. Aj ked nekojis, stres starania sa o babatko, preruseny spanok v noci kvoli krmeniu atd , to vsetko ovplyvnuje chod tela