Bolesti v podbrušku, výtok a hnačky

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku, výtok a hnačky
Janka18.1

Dobrý deň. Mám problémy s bolesťami v podbrušku. V priebehu 4 rokov, ma brucho bolelo tak, že ma hocikedy začalo bolieť. Bez ohľadu na to, či som niečo zjedla, nezjedla... pred rokom som začala mať aj problémy s výtokom. Dáko som to dokopy nespájala. avšak pred pár mesiacmi som začala mať bolesti v podbrušku. Moč sa mi výrazne zhoršil. Zistili mi v ňom dáke bielkoviny či čo to. Pred asi 2 mesiacmi, ma brucho bolelo tak, že som to ani nevedela vydržať. len na diéte a podobne. Stále mi doktori nevedia čo zistiť. Potom mi to prešlo a teraz asi pred 2 týždňami sa mi to zasa zhoršilo. Začalo ma to podbruško bolieť ešte viac ako predtým. Z ničoho nič som mala kŕče a cítila som, akoby som mala vedľa vaječníka nejakú hrčku, ktorá mi o vaječník tlačí a to vyvoláva kŕče. Z toho ma niekedy začne aj poriadne bolieť brucho a preháňať. V posledných dňoch som mala v podbrušku také bolesti, že som mala aj problémy s dýchaním. Cítila som to ako keď máte zastavené vetry, alebo keď dlho beháte a potom sa vám nedá nadýchnuť, lebo vás to ťahá. presne to som cítila, len mňa to ťahalo a tlačilo. Navštívila som dneska gynekologičku a tá sa na mňa pozerala ako na debila, že keďže som nemala pohlavný styk, tak to nemôže mať nič spoločné s vaječníkmi. ako je to možné, keď som to na internete hľadala a už dlho mi aj tak nevedia nič nájsť? Viete mi poradiť? čo sa to vo mne asi tka deje? myslíte, že mám zmeniť gynekológa? ďakujem za odpoveď

repka

to co znamena, ze nemoze mat nic spolocne s vajecnikmi ak si nemala pohlavny styk?? ... ved aj panny mozu odspodu prechladnut, napr. len.. nie som lekar a zjavne asi ani ty a to by tvoja doktorka mala tiez vediet ked uz sa na teba pozerala ako na debila...
... a na akych vsetkych vysetreniach si bola? .. ja by som to nebagatelizovala teda...