Bolesti v podbrušku, výtok a hnačky

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku, výtok a hnačky
Janka18.1

Dobrý deň. Mám problémy s bolesťami v podbrušku. V priebehu 4 rokov, ma brucho bolelo tak, že ma hocikedy začalo bolieť. Bez ohľadu na to, či som niečo zjedla, nezjedla... pred rokom som začala mať aj problémy s výtokom. Dáko som to dokopy nespájala. avšak pred pár mesiacmi som začala mať bolesti v podbrušku. Moč sa mi výrazne zhoršil. Zistili mi v ňom dáke bielkoviny či čo to. Pred asi 2 mesiacmi, ma brucho bolelo tak, že som to ani nevedela vydržať. len na diéte a podobne. Stále mi doktori nevedia čo zistiť. Potom mi to prešlo a teraz asi pred 2 týždňami sa mi to zasa zhoršilo. Začalo ma to podbruško bolieť ešte viac ako predtým. Z ničoho nič som mala kŕče a cítila som, akoby som mala vedľa vaječníka nejakú hrčku, ktorá mi o vaječník tlačí a to vyvoláva kŕče. Z toho ma niekedy začne aj poriadne bolieť brucho a preháňať. V posledných dňoch som mala v podbrušku také bolesti, že som mala aj problémy s dýchaním. Cítila som to ako keď máte zastavené vetry, alebo keď dlho beháte a potom sa vám nedá nadýchnuť, lebo vás to ťahá. presne to som cítila, len mňa to ťahalo a tlačilo. Navštívila som dneska gynekologičku a tá sa na mňa pozerala ako na debila, že keďže som nemala pohlavný styk, tak to nemôže mať nič spoločné s vaječníkmi. ako je to možné, keď som to na internete hľadala a už dlho mi aj tak nevedia nič nájsť? Viete mi poradiť? čo sa to vo mne asi tka deje? myslíte, že mám zmeniť gynekológa? ďakujem za odpoveď

Janka18.1

Dadula56-neviem, ale tiež si myslím, že to je niečo s vaječníkmi. a sťažovať sa na ňu...neviem no. to by som musela presvedčiť rodičov, aby sme na ňu podali sťažnosť, ale pochybujem, že by to zabralo, lebo by sme nemali žiadny dôkaz o tom napríklad, že mi niečo nepovedala alebo tak. takže neviem.

Janka18.1

RNG-áno. ďakujem za radu. ja som sa chcela len obrániť, aby to nevyzeralo, že som naivná a myslela si, že to len tka prejde. ja som sa práveže snažila to liečiť. a dúfam, že už nebude neskoro ani s tými ladvinami ani s črevami, keďže napr. tie hnačky mám už vyše tých 4 rokov :/ a ak sa smiem spýtať, ako myslíš to, že dávaš rady od alternatívnych lekárov?

Andreaaaaa- aj ja som si myslela, že vaječníky, že možno ak tá cysta alebo endometrióza. príznaky na cystu sa mi veľmi zhodujú s tými mojimi. ale ako som písala. podľa mojej doktorky som vraj zdravá a nemám tam čo robiť. že ani cysta ani nič, takže uvidíme ak pôjdeme k inému a čo mi ten povie. Ale toto ma už ozaj nebaví :/

Dala mi ináč antibiotiká- UNASYN, tak mamina povedala, že to budem teraz brať a keď doberiem a nezlepší sa mi to, tak odchádzame od nej k mužovi.

durko

teraz večer mi je už lepšie dal som si polievku a ešte som nebol na wc myslíte že to bude už v pohode mám 30rokov a som abstinent 1,5roka myslíte že to možu biť dozvuky mojho života predtým?

RNG

Zialbohu ja tu davam len rady od mojich alternativnych lekarov, s rodicmi ti neviem pomoct.
Skus si zohnat aspon nieco z menovaneho, inac sa tej infekcie nezbavis a po case ti ladviny doslova odidu....A to iste plati na creva pri castych hnackach

Janka18.1

RNG-4 roky som chodila po doktoroch a keďže mám len 17 rokov, mojich rodičov proste presvedčiť neviem. čo si myslíš? čomu rodičia uveria? asi výsledkom, ktoré im dajú lekári. už rok som navštevovala gynekologičku každé tri mesiace a stále mi nič také nezistila. Vždy, keď som tam prišla, tka som odišla ako debil. keď som to doma mamine povedala, tak mi povedala, že si to vymýšľam, alebo dokonca, že výsledky od doktorky sú správne a proste keďže vyšli tka ako vyšli, ona s tým nemôže nič spraviť. až teraz, keď som sa naštvala a vyhľadala si na internete tie bolesti, tak som zistila, že by to možno malo niečo spoločné s cystami alebo endometriózou..možno niečo iné...neviem. Keď som tam dnes bola tak prvé slová doktorky boli: to ste tu zasa s tým výtokom? (s pohľadom takým, že ju vyrušujem alebo čo to). Potom som jej vysvetlila tie bolesti, tka mi povedala, že tam nemám čo robiť, že tie bolesti by mohli byť len vtedy, ak by som pohlavne žila a keďže nežijem, že to nič s vaječníkmi nemá spoločné. Potom som ju presvedčila, nech mi aj tka spraví už konečne sono (keďže za 4 roky čo som u nej mi spravila raz..pred 2 rokmi..a aj to len na našu žiadosť) a keď mi teraz robila sono, tak sa len pohoršovala, že to robí zbytočne, lebo toto jej žiadna poisťovňa nepreplatí atď. Potom mi ku koncu povedala už niekoľkýkrát, že som mladé dievča, ktoré u gynekologičky nemá čo robiť...tak to bol vrchol. Hlavne, že ju veľa ľudí u nás vo Zvolene odporúča. Povedala mi, že s takýmito problémami som už dávno mala byť na vyšetrení s močovými cestami a nie u nej. a to sme mali odkiaľ vedieť? odborná ma poslala na gynču a táto sa za celý rok ani raz o tom nezmienila a potom sa tvárila, akoby mi to opakovala niekoľkokrát. Takže ako ozaj neviem, že čo má za problém. Ja si potom aj pred ostatnými prídem, akoby som si všetko vymýšľala, že ma nič nebolí alebo čo to...

RNG

Inac bielkoviny v moci su priznak, ze ti ta infekcia uz poskodila ladviny.
Vdaka tvojej vzornej lekarskej starostlivosti a naivite, ze to nejak samo casom odide.

RNG

Infekcie v urinarnom systeme moze mat ktokolvek, aj bez akehokolvek sexu.
Ucinne na to su NAC, citricidal, oreganovy olej,berberine,ktory je vhodny aj na urinarne aj na crevne infekcie, branie kvalitnych probiotik a hodne mikrovlaknin na ich podporu, dokonca je aj elegantna metoda ako tie mikroby jednoducho vymyt pouzitim specialneho cukru, D-manozy v davkach 2 gramy kazde 3 hodiny, tj aj v noci po dobu 3 dni.

Dadula56

Ja by som zmenila gynekologa a silne doporucujem podat staznost na zmienovanu lekarku. Ty si nastastie tak vzdelana, ze si to domyslis, ze asi nie je nieco s tym jej vyrokom v poriadku, ale pride tam zena, ktora take vedomosti nema a moze ju to stat zdravie ak nie viac.
Je tazko povedat co to je, ale podla mna to suvisi prave s tymi vajecnikmi. Ak ma zena krce v podbrusi sposobene gynekologickymi zalezitostami moze z toho mat aj hnacku, pricom to s crevami vobec suvisiet nemusi (napr. vela zien ma hnacku z menstruacnych krcov).
Z pristupu lekarky som zhrozena, nechapem ako moze nieco take povedat. Mala asi pred kavickou a si ju otravovala. Naozaj silno doporucujem podat tu staznost. Nabuduce si to rozmysli.