Gynazol, bolesti, zvlhcenie!

Príspevok v téme: Gynazol, bolesti, zvlhcenie!
andreaaaa

AHOJte, prosim vas o radu, pred dvoma tyzdnami som mala gynazol 2% proti mykoze, potom som dostala menstruaciu, mala som na 6ty den biely vytok (co vsak uz nebola mykoza) teraz uz nemam menstruaciu ani mykozu,ani vytok, ale mam problemy pri pohlavnom styku,naprtiek tomu ze som vzrusena a chcem sa milovat mam problemy so zvlhcenim sa, a taktiez velke bolesti a takzvane rezanie ako nahle partner do mna vojde len spickou penisu, je to neznesitelne,pouzili sme aj lubrigacny gel a nepomohlo to vobec(liquigel) v pondelok idem ku gynekoogicke moze to byt sposobene tou prekonanou mykozou a tym gynazolom?Co mam robit??? Dakujem!!

akinom007

Pardon Gynoflor je na predpis ale ten Vagilact je volnopredajny aj Lactovag alebo Lactofeel napísala som ti tie najlepšie ostatne su o ničom a mam poskusanych strašne vela

akinom007

Môže to byt tym...tiez sa mi to pár krát stalo po cipkoch/liekoch/mastiach proti mykoze...ked som išla potom ku gyn.vysledky som mala ok, avšak nemala som v posve žiadneho lactobacily...totižto niektoré lieky proti mykoze vyhubia aj "to dobre co tam ma byt" takto mi to vysvetlil gyn. Odvtedy vždy po mykoze su nasadil napr Gynoflor alebo Vagilact to máš voľne predajne