Červený ženský ejakulát

lea128

Vravim ti, ze to vobec nie je problem, aj keby si ju poranil, taketo drobne poranienia su v sexe bezne...Trenim sa tam moze stat nejaka takato ranka, ktora sa ale zahoji velmi rychlo.. preto sa aj napr. AIDS najcastejsie prenasa pohl. stykom, lebo tam najcastejsie dojde k malej ranke a do krvi sa potom dostane infekcia...Takze to uz zbytocne neries.

kicar

Ani sam neviem ci to bola krv..stale to bola priesvitna tekutina ale trosku cervena. Nemohlo to byt tym ze striekala dost dlho a prilis dlho som ju drazdil? Dufam ze som nic tam dnu neposkodil :/

lea128

Viem, ake striekanie mas na mysli, je to caste ale predovsetkym ked to muz zeni robi prstami, nie pri samotnom pohlavnom styku...no to, ze to bolo cervenkaste nie je ziaden problem. Mne sa to tiez stava obcas, aj ked nemam menzes a aj si myslim, ze nie som poranena,ale poranenie by som nikdy nevylucovala, lebo poranenie posvy je velmi caste aj pri jemnou a romatickom milovani ci incych radovankach a nesuvisi to s tym, zeby si nieco robil zle. Proste ta koza je na tych miestach extremne tenka, ale rychlo sa regeneruje... Len by som to hlavne nenazyvala ejakulat, lebo to slovo vyznacuje ejakulat muzsky, teda ktory obsahuje spermie...preto tu potom ludia nevedia o com to pises...

MultiLevel

ja chapem, o com pises. Mala striekajuci orgazmus. Tak s krvou pocas striekania som sa este nestretla, ani o tom nepocula. Zeby to bola daka primes niecoho? Hmm...

kicar

Napisal som tam slovo "prerusovane" aby nedoslo k podobnemu nedorozumeniu.Nevravim ze striekala 20min v kuse. Vlhnutie to urcite nebolo.U zien je to s ejakulaciu trosku rozdielnejsie ako u muzov. Ked raz zena strieka nepotrebuje dlhsie prestavky.

semii

Ešte raz a pomaly, 20 minút striekala? O čom hovoríš? Asi máš skôr na mysli že zvlhla, a že to bolo zrazu červené, no asi krvavý výtok pred menzesom