Biely vytok po menstruacii

andreaaaa

ale pravdaze ze som mavala len zvacsa priesvitny teda bezfarebny, a biely menej zriedka tak som sa hned naplasila, ze ci sa mi to opat nevratio ale zbehnem tam v pondelok kazdopadne len som bola zvedava na nazor a ci nemate nejake skusenosti s tym, ďakujem :-)

akinom007

Andrea/ zbehni a budes si na istom. Ale celkovo ty ked si bola zdrava myslim predtym ako si dostala mykozu ty si nemala denne vytok? Mala si každý den úplne suché nohavičky bez vytoku???? no lebo teda ja rozhodne nie aj ked som uplne zdrava tak mam biely alebo priesvitny vytok ...takze myslim ze tvj biely vytok by mal byt ok, ale urcite zajdi na kontrolu po menstruacii

andreaaaa

No nic ma nesvrbi a ano pocas mykozy som samozrejme vytoky mala, a vsak sprevadzane svrbenim a bolestami, odstranila som ju podla pokynov mojej gynekologicky predsa, a vsak aj tak tam zbehnem v pondelok na kontrolu, ved kontrolu som jasne ze nemala kedze som brala ten gynazol 2 dni pred menstruaciou a pocas menstruacie mi gynekologicka vyter nespravi

akinom007

Po 1.ako vies že si ju odstranila? Bola si na kontrolnom vytere?
Po 2. biely výtok pokial nic nesvrbi, nestipe, nezapacha je normálny avšak tu kontrolu by som nezabedbala aj ju zanedba tvoj doktor chod ty sama po prelieceni a žiadaj kontrolný vyter
A co sa týka bieleho vytoku ďalšia vec, teda otázka, pred tym než si nemala mykozu ty si nemala denne výtok? Biely alebo priesvitny? Mala si každý den úplne suché nohavičky bez vytoku????