Majú naozaj muži ľahší život?

xxy

:D no hej, a ja by som nadviazala na nizsie spomenute to, ze v zenskych casakoch su popisane blbosti, raz za cas sa chlapovi dostane casak do ruky a hned mu zaiskria oci, lebo najde nejaky studipny clanok o a. sexe a je predvedceny, ze to robia vsetky stare na planete, iba ta jeho nie. a darmo budeme vysvetlovat, ze to nie je pravda. a poopravim ta: zeny robia aj to co nechcu, napr. ti zena navari veceru, i ked by sa najradsej na to vyprdla. zeny nerobia iba to, co je im neprijemne, resp. prosti srsti.

doubledog

vcera tu bola jedna tema, tak na nu nadviazem (ide len ilustrativny priklad!)

chlapi od zien napr. ocakavaju analny sex, urcite radsej ako nejaku veceru.

preco im ho teda nedate, namiesto tej vecere?

odpoved je jednoducha:

co nechcete, to nerobite.

Sejla

Ono, podľa mňa normálny chlap od ženy nečaká nič čo nedodrziava sám, teda ohľadom zdravia, hygieny, vyzoru, upratovania, varenia atd... Pokial nie je vyslovene zanedbaná, tak chlap si ani nevšimne rozdiel napr. Na účese/ oblečení. To všetko ženy robia kvôli tomu že súťažia medzi sebou. Chlap skor oceňuje niečo úplne iné, tj osobnosť, povahové vlastnosti...

doubledog

xxy
nic z toho zena predsa nemusi robit, ked nechce.
to, aby mala spokojneho manzela, peniaze, deti a neviem co vsetko, je predsa jej vlastna tuzba.

to akokeby som sa ja stazoval, ze ak sa prihlasim na turnaj vo futbale, mam to strasne tazke, lebo pravidla odo mna ocakavaju, ze budem behat po ihrisku, hrat len uprostred vyznaceneho uzemia, musiet kopat do lopty a trafit ju do branky a dokonca budem musiet dat nejake goly, ak chcem vyhrat.
a ti hnusni organizatori odo mna tak vela ocakavaju.

Laara

doubledog, ale tak tie bolesti sa ohlasia dodatocne aj po cisarskom reze, to neni len tak, ze si pospinkas a hop dieta je vonku..dokonca je to nebezpecnejsie, kedze ide o operaciu a popritom zotavovani sa z nej, sa treba 24 hodin starat o spunta..zatial co klasicky porod je prirodzeny a telo zeny sa dokaze dat rychlejsie dokopy :) kazdopadne som este nerodila a porovnavat to mozem, az ked budem mat za sebou oba druhy porodu..no nieco mi hovori, ze ani jedno nie je med lizat..cize klobud dole pred zenami :)

xxy

doubledog, ale to sa mylis, presne take naroky maju muzi i spolocnost. uz vidim, aky by si bol happy bez udrziavania domacnosti kde by sa ti dennodenne kopilo spinave pradlo, riad, bol by si bez veceri, niekedy aj obedov, lebo ved zena naco by varila, nebude predsa podliehat stresu dnesnej doby, ked mozete objednat pizzu. manzelka by bola trebars nezamestnana, ved naco byt uspesna, mala by 15 kileciek naviac, predsa nebude dietovat ked nemusi. a ty by si bol stastny ze ju vobec mas, a vobec by si netuzil po upravenej zene, ktora je samostatna, poriadna a nelipne na kazdom tvojom grosi a ktora zvlada vychovu deti na jednotku. uz to vidim

doubledog

laara
ten priklad bol len ilustracia toho, ze je dost situacii, kedy to mate oproti muzovi lahucke.

a porody...
stupajuce pocty cisarskych rezov svedcia o tom, ze uz ani rodit sa zenam prilis nechce, pripadne to moc nevedia.

RADOVANpe

ZDá SA MI žE TO FUNGUJE TAKTO:Ak muž nedosiahol vzdelanie a prácu, kde dostáva uznanie, a musí robit prácu kde nedostáva ocenenie, tak má to tažšie ako žena.

Ak žena nedosiahla vzdelanie dobru poziciu v práci uznanie za svoje schopnosti, nie je rovnako zle hodnotená ako muž živitel rodiny,pretože ona ešte dostane poklonu za to že splnila fubnkciu matky ktorá sa starala a vychovalal deti.

pRETO SI NEMYSLIM žE MUžI TO MAJU LAHšIE,hlavne nie v dnešnej dobe kde možu zaživat velku frustráciu z toho že nedostali uznanie za prácu kde by mohli prejavit svoje schopnosti,lebo niet práce,je to velký psychocký tlak ak žena je vzdelanejšia a schopnejšia ako jej partner,muži to nezvládnu často konči rozvodom.vždy je lepšie ak muž je schopnejší umom a žena je krajšia ako muž vtedy to funguje su ocenený obaja vzájomne

MultiLevel

Dadula :D Presne aj mna to nesmierne pobavilo...Tie vymyslene pribehy alias "toto sa deje nasim citatelkam". Podla tychto casopisov su ich citatelky pristupne na sex s hoc kym, od postara, predavaca v obchode cez lekara, az po opravara zachodov.....dokazuju si tym svoju zenskost a to, ze su krasne mlade atraktivne a ziaduce...Z rozchodu sa spamatavaju najcastejsie vo Viedni na nakupoch a presne vedia, ktore jedlo ma kolko kalorii...A tie neskutocne navody na ozivenie sexu :D :D