Majú naozaj muži ľahší život?

pilulka

vemeno mas zaujimavu ip adresu :D
Nemyslim, ze podla pohlavia ma clovek lahsi zivot, skor podla vzhladu a celkovej postavy. Moze byt niekto muz, ale ked meria len 160 cm a je prilis vychudnuty, tak nemoze robit velkeho machra. Naopak zena, ktora meria 185 cm a je riadna babizna skor si nieco vydobije.
Treba prihliadat aj nato, ze chlap napr. v krajine kde je vojensky konflikt sa nestane tak lahko obetou znasilnenia ako zena. Zeny vseobecne posobia ako sexualne objekty pre muzov.

Vemeno

Tiez si myslim, ze zeny to maju v praci ovela tazsie. Prebrat vsetky temy o satach, topankach, dovolenkach a klabosit pri kave da velku namahu. Osobne poznam mnozstvo zien,vlastne vacsinu. ktore maju zalozenu karieru na fyzickom vyzore a muza s rovnakymi vedomostami a schopnostami by na danu poziciu nikdy nezobrali. ANi vybrat spravne saty do prace, ci do obchodu nie je vobec jednoduche. A uplne najtazie je najst si toho spravneho , co vsetko za nu zacvaka.

MultiLevel

Maoam, presne tak...u mnohych chlapov, co sa tu vyjadruju mam pocit, ze chodili len s vymetenymi sliepkami, co od nich vyzadovali pravidelne nakupy, darceky a neviem co...Vid priklad Ovecka. Ty si niekedy mal aj normalnu pohodovu babu, ktora nebola ako tie, co opisujes? :D Moj frajer nemal nikdy vynadane alebo zle, ked siel na pivo. On sice na pivo nechodi, ale robi ine aktivity s chalanmi, za ktore by ine zeny vyvadzali podobne ako pri pive. Ale cuduj sa svete, moj nevie co to je "mat z toho u zenskej zle".
Typicka zenska urobi cirkus a dostane topanky??? Od toho akoze??? Od chlapa svojho?? A to co je? Ja som teda v dlhorocnom vztahu, ale topanky si kupujem sama. Ak si ty (alebo nejaky iny chlap) frajerkam kupoval taketo veci, bola to len a len tvoja, ze si sa nechal takto zmykat z penazi. Su zeny, ktore si dokazu veci kupit aj same, za svoje peniaze a zdaleka nemusia o to zobrat u frajera...
Vyberajte si mili chlapci zeny a nie pipinky, ktore su sice krasne nastailovane, ale v makovickach maju len ten mak...

Maoam

apropo krasa: ja poznam viacero fakt super bab, dokonca su vsetky este aj PEKNE A SEXY...tak a to by ste uz asi neprezili, kombinaciu zeny, ktora je inteligentna-pekna-sexy-sama si na seba zaraba-nedava sa vydrziavat-nie je hysterka-ma vlastny nazor na vec a vlastnu hlavu-nie je pipka :DDD