Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

Agnes999

A ze preco dnes tolko manzelstiev a vztahov krachuje. Kedysi boli spolu ludia do smrti v dobrom aj v zlom, preskakali si vselijake krizy a vydrzali spolu. Casto preskakali aj nevery a odpustili si. A dnes? Niektore madam sa neprenesu ani cez to, co ich chlap kuka v telke. A rozmyslaju nad tym, ze ho kvoli tomu kopnu do zadku a ukoncia vztah.

MultiLevel

Agnes, este dodam...nech ti to je akokolvek divne, nie som ziadna snobka, len preto, ze nepozeram primitivne relacie. Ludi za to neosudzujem, mam kopec znamych, co to pozeraju a nikdy som im k tomu nic nepovedala. Jedine, co ma zaraza je, ze sa tu navazate do niekoho, kto je iny ako vy....Moj frajer si ovela radsej pozrie daku stupidnu nizku americku komediu na oddych, ako film so mnou. A milujem ho nadovsetko aj napriek tomu. Takze tu nejde o to, ze nam nikto nie je dobry...Aboslutne nie. Tu ide o to, ze uz aj normalni ludia zacinaju prijimat rozne farmy a hotely ako nieco normalne...Ale to normalne nie je...A to je cele o co tu ide. Pre mna za mna si to kukajte, pozerajte to so svojimi detmi a ucte ich, kto je Martinka z Turca. Len nesklznite do toho, ze to zacnete povazovat na normalne...

galinea

Fleur-de-lis
Dakujem za komentar, pacil sa mi a myslim, ze bol aj vystizny. Si zlata a citim, ze si sa snazila ma aj pochopit.

MultiLevel

xxy, ja som napisala ze mam vysku? :D A kde? Probuh, sa spamatajte...idete oznacit ludi, ktori nie su stadoviti za divnych? :D Ktori nepotrebuju vypnut pri nizkych veciach? KDE sme sa dostali, ze ti, co nesleduju Farmu a podobne veci su ti co su tu mimo???? :D :D :D :D :D :D :D

xxy

pre mna su napr pod uroven ludia, co sa ohanaju vyskami, postavenim a tym aby posobili na ostatnych dostatocne "nobl". to je podla mna ovela primitivnejsie ako pozeranie spomenutych relacii.

MultiLevel

odpovedam, zaujimave....Aj tak s tym nesuhlasim a nikdy to podporovat nebudem. A nikdy nebudem oznacovat cloveka, ktory je iny ako vsetci, co potrebuju oddychovat pri podobnych kravinach, za divneho a podobne (vid niektore reakcie). Ja sa len cudujem, kde sme sa to dostali....
Mne je jasne, ze kazdy oddychuje inak, to mi vysvetlovat nemusis. Mne je len luto, ze vsetci pozerate to, co vam serviruju...Rovnako aj televizne noviny sa prisposobili ludom. Uz tam nie su hodnotne informacie, len vrazdy, nehody a podobne. Lebo nieco pozitivne uz nikoho nezaujima. A ked vsetci budeme na to cumiet v style "sak pri tom vypnem", tak podla toho budu aj nase deti....Pre mna za mna si to toleruj kolko chces a "vypni" pri tom, ked to dokazes. Kedze to takmer vsetci veselo tolerujeme, potom to aj tak vyzera ako vyzera momentalne...