vypadavenie vlasov v 16 rokoch?

radka

Na podporu růstu vlasů a omezení padání vlasů jsou vhodné nejlepší přírodní produkty ( na www.bady.cz hledejte biologický zinek, biologický vápník a vejkan ). Přírodní produkty na rozdíl od klasických chemických produktů z lékárny neobsahují žádné vedlejší škodlivé účinky, nepoškozují játra a tudíž se vlasy dříve zregenerují.

Zenetti

Je možné aby sa vlasy poškodili častým pužívaním gélu cca 3 roky ho používam a spozoroval som že mi padajú vlasy aj s cibulkou. Mám 15 rokov a kúpil som zinok,selén,pangamín a v lekárni revalid na suché a poškodené vlasy. Ked si nedám aspoň trocha gélu na vlasy (upravenie ofiny) vyzerám skutočne velmi zle. Gél som obmedzil len do školy a viac nie. prosím pomôžťe ako sa zbaviť vypadávania vlasov ku kožnej ísť nemôžem lebo rodičia mi gél zakazujú takže len to čo sa dá zohnať v lekárni. Chcel by som sa spýtať ako si mám upraviť stravu a čo znamená dať si do poriadku pečeň a obličky, za každú radu velmi dakujem.

Maci

Aj mne padajú vlasy. Čo znamená dať si do poraidku obličky a pečeň? Čo mám robiť, držať diétu, piť nejaké čaje alebo...?

Čabalová Bibiána

Užívam tabletky Seroxat a Xanax. Je možné súčasne užívať aj tabletky na tlak Diacordin Retard? Ďakujem