Stastne vztahy vs. nevera

Príspevok v téme: Stastne vztahy vs. nevera
repka

stale sa tu prebera nevera a podobne veci, ze som uz parkrat citala, ze baby mate - aj ja niekedy pocit, ci vobec existuju stastne vztahy a normalny chlapi a zeny.. preto zakladam tento prispevok aby ste sem napisali vase nazory na to a kludne opisali vase stastne vztahy.. a chlapi sa mozu vyjadrit ako vidia neveru a ci si myslia ze kazdy chlap bude podvadzat - podvadza a pod....

Pan_makaron

No ja som so svojou frajerkou spokojny. Sukam ju pravidelne, mam od nej co potrebujem, nevidim dovod preco by som mal hladat nieco ine.
U nej si myslim ze je to rovnake. Ma odo mna vsetko co potrebuje, tak preco by riskovala ze o mna pride? Staci si dat 2 a 2 dokopy kazdemu dojde ze ten risk toho nie je hoden.

Muzi podvadzaju zvycajne preto, lebo sa citia nepotrebni. Keby som mal zenu, ktora uzivi rodinu, zaopatri deti, postara sa o domacnost, opravi chladnicku, tak si tiez najdem milenku.

Prilisna nezavislost dnesnych zien robi neveru.

repka

blbec.. mas pravdu! ..ale zasa myslim, ze rozumny clovek sa na take clanky pozera z nadhladom - aj ked je to chore.. mna vedia dostat clanky typu, ze nevera zachranila vztah, ze nevera je zdrava, alebo to klasicke, ze muzi vedia oddelit city a sex, ci ako to je..idiotiny...

stastny manzel,trudiolala - pekne..
- inac to so sebeckostou je cista pravda! ja som pocula, ze proste vo vztahu su stastni, ale potrebuju spavat aj s inymi, ze zivot je jeden a treba si uzit a podobne - a to povedala zena..

mimulus - a ty si ovecka co ide za stadom? vojnu ako jedinec velmi neovplynvis, ked kradnu ini, kradnes aj ty? klames vedome?? ja mam nejake to presvedcenie, svedomie, hrdost a ferovost a nepodviedla by som kvoli tomu - samozrejme aj kvoli tomu, ze myslim na toho druheho a nechcem mu ublizit .. aj keby okolo mna vsetci podvadzali... ale tebe zelam aby si bol stastnejsi v zivote, lebo si asi dost zatrpnkuty..

Blbec

A este si niekde na kadejakych forach a "trapnych clankov " precita ako je to normalne ved kazdy podvadza v zivote, tak to samozrejme laka a presvedcenie o peknych vztahoch je tym padom oslabene. Takze smelo potom chlap moze hladat zenske po nete bez akychkolvek vycitiek. A cucat na jej sexi fotky. Niekedy fotka zeny v spodnom pradle... to nebolo len tak, to len modelky v casopisoch alebo zeny v kalendary (nepristupne) a dnes zeny na nete bezne fotky v plavkach v spodnom pradle, fotky spritstupne... no zeby to chlapa nelakalo. ( a este ked si s nou aj pisat dokonca moze, tak to malo ktory odola) a pri hentakej zisti ze zrazu ms uplne zly vztah a pri tom to nieje pravda :( smutne no

Blbec

Ahojte, podla mna je tomu na vine dnesny internetovy svet, predtym ked sa chlap pohadal so zenou tak siel do krcmi s kamartmi a opil sa a cely vecer jeho kamarati pocuvali o jeho zene a mozno mu aj dali rady ze to nieje az take zle. No dnes sa muz pohada so zenou a hned ide na inetrnet kde je vsetko pristupne a dovolene... potom to ma rychly spad a zrazu pise s neznamou zenou o sexe a pod. v realnom zivote by sa mu to nikdy tak lahko nestalo... cize otvoreny internetovy zivot je tomu podla mna na vine.

Mimulus

Asi tu budem outsiderom ale kto ešte dnes verí na šťastné vzťahy verí aj tomu, že niekedy skončí kríza, že nebudú existovať vojny, že sa prestane kradnúť, klamať.....mohol by som pokračovať ale nebudem nikoho oberať o ilúzie. Treba asi niečomu veriť :D

doubledog

podla mna to hlavne zalezi od toho, ake typy ludi to su.

kludnejsi introverti bez nejakych velkych potrieb, ambicii ci temperamentu to maju lahsie, lahsie sa spolocne zladia, ich potencionalne konfliktne oblasti su minimalne.

aktivnejsi extroverti podla mna na dlhodoby spokojny vztah nie su vhodni.

Laara

trudiolala a stastny manzel, krasne napisane a zaroven gratulujem k stastnym vztahom..nech vam to spolu takto dlho vydrzi :)

stastne vztahy existuju, no v dnesnej skazenej dobe su skor vynimocne, ale o to vzacnejsie..myslim, ze kazdy tuzi po stastnom vztahu..ako uz bolo spomenute, na vztahu treba pracovat, doslova tvrdo makat, nic nebrat automaticky a ako samozrejmost..naucit sa s tym druhym zit, vychadzat, brat nielen jeho plusy, ale aj negativa, nesnazit sa niekoho menit, vlastnit..nebrat egoisticky len ohlad na seba, co chcem ja, ale zmyslat v rovine my..naucit sa robit kompromisy..vo vztahu treba nie len brat, ale i davat, respektovat priestor, slobodu toho druheho..vo svojom okoli mam dostatok peknych vztahov, i ked samozrejme nikto nikdy nevie, co sa deje medzi dvoma ludmi za zatvorenymi dverami doma..mojim vzorom su moji rodicia, budu spolu 30 rokov a stoja bok po boku bez nevery..dalsim prikladom su priatelovi rodicia..obaja si preto vieme vazit jeden druheho a to co sme medzi sebou za ten 1,5 vybudovali a ideme dalej..vela sa rozpravame, smejeme, mame rovnake nazory a pohlad na svet, buduce spoluzitie a aj ked sa sem-tam pochytime, nevieme sa na seba hnevat viac ako dve hodiny..mame spolocne konicky a milujeme travit spolu cas..nenudime sa ani pri umyvani auta, ci chystani vecere..priatel ma casovo narocne povolanie a vela konickov a vedela by som si predstavit travit s nim ovela viac casu, no nic nevycitam, plne ho podporujem a vzdy mu drzim palce a tesim sa s nim z kazdeho uspechu a zaroven z kazdej spolocne stravenej minuty..viem, ze hocikedy by som ho potrebovala, bol by tu pre mna..to, ze ma miluje, mi dokazuje kazdy jeden den a ja mu to rada opatujem..som rada, ze som stretla takeho chlapa ako je on..vela ma naucil a aj vdaka nemu som sa sama zmenila k lepsiemu..na neveru mame obdobny nazor..sme zasadne proti..ten kto miluje, predsa nedokaze takymto sposobom tomu druhemu ublizit..