Priatel sa tula

Príspevok v téme: Priatel sa tula
armagedona

ahojte , co si myslite o tom , ze chodim s mojim priatelom 4 roky a nikdy nemal potreb sa zabavat a pit.Mne to aj vadilo tak som ho zacala volavat na akcie a jem sa to asi privelmi zapacilo a teraz si nevie spravit jeden piatok bez toho aby sme sli von . Chodievame spolu, ale uz nejedenkrat sa stalo , ze siel aj bezo mna pit s kamaratmi. A teraz mi zahlasil ze chce ist na chatu ja nemozem lebo v sobotu robim, ale on ze chce ist ze tam bud len dve dievcata nejake a jeho kamarati. Proste toto nepripada mna do uvahy , ja som nikdy bez neho nebola na nijakej chate . Povedala som m nech sa rozhodne co je pre neho dolezitejsie ci ja ci kamarati . Viem ze ked tam pojde tak sa bdem cely den nervovat . Ide mi len o princip , chcem aby chcel radsej ostat so nou ked uz sme dlho nemali romanticky piatok a nie isiel radsej na chat s kamosmi . Ako to beriete vy ? nevadi vam ked vas priatel ide bez vas na chatu? a este som ho prosila aby ostal so mnou ze si robime pekny vecer .

soffa

no ist sa zabavit je fajn raz za cas.kazdy piatok by ma to nebavilo,ale chodievat sa tam ozierat,tak to by som si rozmyslela ci s takym priatelom zostanem.

ninajenina

my mame s priatelom tzv. free piatok kedy ideme kazdy po svojom sa zabavit a ked sa opije a ja som napr doma nikdy sa nehnevam ale pockam si ho v podvazkoch s teplou postielkou a iba ho uspim aj tak nic neurobi :D rano mu urobim teply vyvar a idem na nakup celu sobotu sa lieci z opice a ja sa taram po obchodch kym si chlapec vyrozprava zazitky s chlapmi ako bolo a vytriezve..potom ak ide niekde na chatu my aj tak vyvolava celu noc aka som krasna a ako ma luubi a obcas to obmenim samozrejme s hadkou aby si nemyslel ze mi na nom nezalezi :D

vpravo

Poviem ti na rovinu - keby o vasom vztahu pisal tvoj priatel, poradil by som mu aby sa s tebou rozisiel, pretoze sa to bude uz len zhorsovat. Branis mu chodit niekam bez teba, dokonca si mu dala na vyber - ty alebo kamarati. Ver mi, ze toto je pre chlapa jasnejsi signal, ako keby si mu povedala, ze sa s nim rozchadzas. Cudujem sa , ze ste este spolu. Ak sa ihned nespamatas, moze byt neskoro. Okamzite sa mu chod ospravedlnit za svoje spravanie a odovodni ho tym, ze ho mas strasne rada, tak chces byt s nim a slub mu, ze uz ho nebudes takto obmedzovat. Alebo rataj s tym, ze na chatu urcite pojde a tam sa najde kamarat, ktory mu dobre poradi.

Slecna A.

chodievam sa zabavit aj bez priatela a on je na tom rovnako. Chodime aj samostatne na chaty, pretoze nie vzdy sa daju terminy zladit...
Na chaty sa nechodime ozierat snad od 16 rokov, vzdy ideme na chatu kvoli oddychu, prirode a pod. Ked ideme niekam vecer do podniku, tiez nikdy nepijeme...Asi preto mi nevadi ked chodime von samostatne...

Agnes999

No ja si toto neviem predstavit, ale ja s priatelom sme uz vo veku, kedy na nejake chaty a ozranske zatahy nechodievame

0vecka

2 dadula jj presne taketo nieco som zazil... proste niektore zenske su take... vadilo jej nieco tak som to odstranil a jej potom vadilo ze uz to nerobim...

podla mna su taketo vztahy chore

Dadula56

Ked chcel sediet doma, tak sa ti nepacilo. Teraz ked uz nechce sediet doma, ta sa ti nepaci. V podstate ti ide iba o to, aby mal presne vtedy, kedy sa tebe zachce nieco robit naladu na presne to iste. Cize ked mas chut na romanticky piatok, tak ma pribehnut, ak mas chut opijat sa v bare, ma sa opijat aj on.
Inak nevidim nic cudne na tom, ze niekto ide bez teba na chatu. Snad dokazete fungovat ako samostatne bytosti. Ak mas o tom pochybnosti, tak sa skor zamyslaj sirsie, nie len nad tym, ze on ide na chatu.