Citlivosť pravého semenníka a bolesť pri dotyku.

Príspevok v téme: Citlivosť pravého semenníka a bolesť pri dotyku.
filip55

Zdravím, mám problém, poslednou dobou občas na krátku dobu pocitujem bolesť pravého semenníka pri dotyku.
Nedávno som tiež bol v Nemocnici na chirurgií kvoli bolesti v podbrušku a podozreniu na zápal slepého čreva , podbruško ma bolelo len 2-krát ostrou pichavou bolesťou ale potom to ustúpilo ( neviem či to nejako pomože ale pre istotu ) slepák nebol zapáleny a pustili ma domov.

Možno o týždeň neskôr som pocitoval bolesť v pravom semenníku pri dotyku jak už som zmienoval, neviem si rady a nechcem ísť k doktorovi , mám len 14 a ešte som pri urológovi nebol a tiež to zatial nechcem hovoriť rodičom kým to nebude nutné , tak sa predom pýtam vás na forume.

Predom ďakujem za odpoveď.

Adam znalec

Moc ta, chlapce, nepotesim, lebo takto cez internet sa nemame sance dopatrat nejakej priciny. Toto je naozaj velmi vseobecna vec a priciny mozu byt rozne. Pointa je v tom, ze sam sa bolesti asi len tak nezbavis, takze lekar musi zistit, aky mas problem a ten bude riesit... Caste priciny su tieto -- moze to byt ale ktorakolvek z nich -- vimax.sk

J.R.

Si v puberte, nastávajú ti rôzne hormonálne zmeny. Ak si doteraz nebol žiadnym spôsobom sexuálne aktívny, môže to byť aj tým, že jednoducho zvýšená hormonálna ativita ovplyvňuje aj tvoje semenníky. Môže to však byť hocičo. Viem, že ti moja rada príde možno nechutná, ale zo zdravotného hľadiska môže byť opodstatnená, ale masturbácia môže pomôcť. Mňa neskutočne bolí semenník, keď dlhšie nemám sex. Ak ani to nepomôže a bolesti budeš mať ešte zajtra, choď ku doktorovi. Taktiež si pre istotu prehmataj semenní, či neobjavíš hrčku. Zápal ti z čreva na semenníky nemal ako prejsť. A ten sa ani nepotvrdil. Bolesti v podbrušku však môžu byť spojené práve so semenníkmi. Môže ísť o zápal semenníka...