Bolesť prsníkov

takajedna

ja som mala tiez takyto problem ked som mala 20, tak som isla ku gynekologicke a nasla mi cystu na vajecniku a kvoli tomu ma boleli prsia aj po menzese,ale nastastie mi potom sama praskla...no a teraz mam zase ten isty problem, tak sa chystam ku gynekologicke :(

Juzka

Mám 19 rokov, myslela som ,že možu sa aj viac vyvíjať a rásť kedže niesu boh vie aké veľké. každopádne zájdem za lekárkou , takéto problémy som aj ja mávala len pre menzesom, no potom ustáli teraz to je vždy aj mimo neho tak uvididíme:)

A.vokado - takže ti v podstate povedali že to nieje nič vážne ?

a.vokado

aj mna strasne bolievaju bola som aj na sono prsnikov a nic nenasli bolo mi povedane ze to mozu sposobovat vykyvy hormonov, a mimochodom aj mna prave neskutocne vela bolia prsniky teda vlastne jeden ma vzdy bolieva viac ale povedali mi ze to pricina moze byt ta ze v jednom prsniku mam viac zliaz alebo su vacsie ako tie v druhom, nikdy ma nebolievali teda trosku byvali napnute pred menstruaciou ale inak to byvalo v poriadku a teraz ma strasne bolievaju aj mimo menstruacie, ale na tvojom mieste by som radsej zasla ku gynekologovi aspon budes mat istotu