Stav po hysterektomii maternice

Julinka 22

Dobry den, najprv by som vam vsetkym co idete podstupit tuto operaciu chcela zazelat vela vela sil, pretoze je to pre kazdu z nas narocna operacia. Ja som ju podstupila klasicky rezom v podbrusku z dovodu ze som mala zmeny na krcku maternice-tazky stupen. Operovali ma pred troma tyzdnami a po troch-styroch dnoch som dostala vysoke teploty a triasky.... je to zly signal.... na mieste kde bola maternica mi nasli velke mnozstvo tekutiny-bol to uz silny zapal a ta tekutina bol hnis.... je to vazny stav pretoze ak to nepodchytia moze dojst k otrave krvi...takze 6 dni po operacii ma otvarali znova... museli vsetko od hnisu vycistit.... teraz som 12 dni po druhej operacii a nastastie sa uz citim ovela lepsie. V nemocnici som stravila namiesto 5 dni az tri tyzdne, ale netreba sa plasit domov nic vam neutecie. Mala som "stastie" ze sa mi to nestalo az doma ale v nemocnici lebo to mohlo dopadnut horsie...ovela horsie... Vsetky bolesti ktore sprevadzaju pooperacne stavy sa budu zo dna na den zlepsovat, som po dvoch operaciach za tyzden takze mi mozete verit. Drzim velmi palce zienky.