fixny strojcek vz. biele zuby

kaja

ja som strojcek nosila 1 rok a stacilo mi ale mam pekne zuby jak z reklamy ,ale tiez sa mi zapalili dasna.Ale ked chcete mat pekne ziby treba vydrzat,drzim palce ti co nosia strojcek.

fhdfhdh

Ja som nosil strojcek asi tak rok a ked mi ho dali dole tak dala na vrtacku take gumene koliesko a presla mi po zuboch.Trosku ich vybieli.Ale kvoli strojceku sa mi teraz zapalili dasna tak musim uzivat ustne vody

Marianka

ja nosim strojcek asi uz 2 roky. takisto mi zubar odporucal umyvat si dobre zuby. co sa tyka tych bieliacich past, tak ja by som im velmi neverila. takisto neverim moc ani zubnym pastam, ktore obsahuju flour. mozno ho obsahuju, ale nie v takom mnozstve, v akom pisu. a este co sa tyka bielenia, pocula som, ze ked ti zubar da dole strojcek, tak ti zuby potom vybieli. no a potom sa ho uz len opytaj, ze co mas robit, aby si si zuby udrziavala biele. ale to pravidelne umyvanie pomaha. vezmi si napr. taku Martinu Sindlerovu (nemam ju velmi rada, ale je to len priklad), pre jeden casopis povedala, ze jej zaluba je umyvat si zuby viac krat denne. no a ked sa usmieva, tak vidis, ake ma pekne biele zuby. tak zrejme na tom bude nieco pravdy.

veroniq

ja mam tiez strojcek, asi tak 3 mesiace a zubarka mi povedala, ze zuby si musim umyvat stale, a tak ti ostanu biele stale...ale ked ti zozltli tak si mozes kupit v lekarni rozne zubne bieliace pasty, ktore ti tie zuby vybielia