Neurčite problemy s očami, co je za tym?

Príspevok v téme: Neurčite problemy s očami, co je za tym?
sanicek

Dobry den, mam problem s ocami ale netusim s cim by to mohlo suvisiet. Cely den ich mam akoby unavené, často musím zmúriť najma ked sa pozeram do svetla a do dialky, zatvarajú sa mi a spôsobujú mi únavu. Tazko sa mi cita a pozera to pocitaca. Myslíte ze by som potrebovala okuliare, aj ked vidim dobre aj male pismenka , alebo može ist o nieco vaznejsie ? :( Prosim o radu... Ocna ma objednala o tri mesiace...

dr..

Vykasli sa na ocnu a utekaj za neurologom nech ta okamzite vysetri. To nebude ocny problem. Idealne by bolo cez magneticku rezonanciu pozriet ocnu chiazmu (krizenie nervovych vlakien veducich z oci do mozgu). Ak ti to neda urobit kvoli poistovni, tak si to zaplat - v sukromnych nemocniciach to stoji tak do 150.- eur. Len to ries cim skor, kym sa to nezhorsi, lebo mozes prist o zrak. Nejdem ta strasit diagnozou, dufam, ze to nebude to co si myslim...

StanleyH

ahoj , dolezite je spravne a vyvazene stravovanie s hutrickou hodnotou spravno pre oci , viem poradit vyzivovy doplnok ktory je orientovany presne na oci s obsahom B-karotenu a lteinu a inych potrebnych antioxidantov