pritahuju ma chlapi (som chlap)

damaxy

vyskusaj to s chlapom.ty sam musis najlepsie vediet co chces.mozno si na obe pohlavia, urcite sa netrap a experimentuj.

pozor na pozor!!!

Jednoznacne suhlasim s Dugom!
pozor (resp.gerda) su nebezpecny (asi krestansky) fanatici, z ktorymi sa ani netreba pustat do reci! Neznasam taketo sracky o tom ako je homosexualita nenormalna a treba si davat obrovsky POZOR, aby si do to semenista skazenej moralky nespadol!!!
Nie som gay a nie som ani ich nejaky zastanca alebo co, ale taketo maximalne stupuidne vyjadrrenia a nazory ma vedia poriadne vytocit!!!

gerda

nevravím,že by sa mal hneď ženiť!!
napísala som,že si myslím,že keby mal rodinu a vzťah so ženou,ktorú doteraz hľadal,možno by ho to ani nenapadlo.
Človek keď sexuálne dospieva,vtedy si začína uvedomovať svoju sexualitu a príťažlivosť.Vedel by o tom už v 20.
Homosexuálovi by som určite neradila sa oženiť!! Tak isto ako alkoholikovi!! Chuďatá manželky!
Čo sa týka Pozor,prvý krát mi tak niekto sadol s názorom. Ano,som konzervatívnejšia ale možno preto,lebo som citlivejšia na vzťahy a na vzájomné zaobchádzanie vo vzťahoch.Možno si teraz Pozor číta moju skúsenosť,keď nepíše. :)
A Fero150 asi zhodnocuje svoje pocity a pohnútky! :)
Dug,díky za názor.

Dug

gerda (alias pozor, broňa): Ale take veci sa bohuzial stavaju, a dovolim si tvrdit ze sa stavaju ludom, ktorym niekto v minulosti dal podobnu "radu" ako ferovi davas Ty. Alkoholizmus je choroba, homosexualita nie, nemozes to porovnavat. Ako alkoholik sa nenarodis, ako homosexual ano.

A pozor, nezastavam nazor ze kazdy by mal cakat do nejakeho veku aby zistil aku ma orientaciu. Tvrdim ze ked ma niekto take tuzby, alebo pochybuje o svojej orientacii, posledne co by mal robit je sa rychlo ozenit a spravit si deti. Ale uz asi zachadzame od temy.

lea

fero by nám o tom mohol najlepšie povedať.
Ja som mala kamarata,ktorý bol na ženy,potom bol zavretý a z vezenia sa vratil ako homoš.
Jednoducho ním nebol,ale tam nemal iné možnosti,tak sa ním stal.Sám mi to tak povedal.Naučil sa to,takže verím,že si to niekto može vypestovať.

gerda

má 33 rokov,ak by sa oženil v 20,mal rodinu, a teraz v 33 ho začali priťahovať muži,tak to je čo? Do 33 bol na ženy a zrazu v 33 zistí,že je vlastne homosexuál? Tak to máme všetci čakať,či zrazu nepríde vek,kedy zistím,že som na ženy? To sa ani nečudujem,že by som počas čakania do takého veku nemala nápad skúsiť to so ženou.Zvlášť,ak hľadal tú pravú a ona ešte neprišla,tak nech je to hoci aj chlap!?
To podľa mňa nie je prirodzené!
To by nemal 33. Keby bol ženatý s rodinou,nebol by "v poslednom čase" zistil,že ho priťahujú aj chlapi a je homosexuál.
Dug a ešte
Tak ako píšeš o potláčaní,tak môže človek veľa svojich túžob aj vyvolať,vytvoriť a potom živiť. Ja som písala o alkoholikovi. Aj takým spôsobom ako u nich,si človek môže vytvoriť túžby až "závislosti". A mnohí by alkoholikmi nemuseli byť! Škoda,že sa nevrátili z krátkej cesty,potom si živia to,čo im neprospieva.
Neviem,ako pozor,ale ja som v tomto striktná,prežila som si dosť a neprajem boľavý život nikomu.Ani zbytočné problémy.Ani neistotu.Aj rozumm je v živote dôležitý!

iza

pritahuju ho muzi?tak nech si to vyskusa s muzmi,nieje dobre nieco potlacat,potom to ma ovela horsie nasledky ked ho to potlacanie prestane bavit a on bude mat priatelku,zenu a dieta,co jej potom povie,sorry POTREBUJEM NIECO INE...???VOBEC HO NEOCUDZUJEM,VED ROZHODNUTIA SU NA NOM,NIKTO MU NEVNUCUJME SVOJE NAZORY

Dug

pozor: a dokazes povedat konkretne ake hodnoty postradaju homosexuali (nabozenske sem netahajme), a ako sa tym popalia, komu tym ublizia?

Inak v debate je slusne prezentovat svoj nazor pod jednym nickom uz som si vsimol 3 pod ktorymi tu pises (pozor, gerda, broňa). Ked menis nicky, aspon sa snaz menit stylistiku a sposob pisania (nikde nerobis za ciarkou medzeru, zvyraznujes dolezite slova velkymi pismenami, za vetami pouzivas viacero vykricnikov, pod vsetkymi nickmi pises s diakritikou, atd.)

pozor

ja hovorím,že voľná morálka zbytočne kazí vzťahy a hodnoty u ľudí!!!A mnohým komplikuje život. Jej propagovanie dáva typy,kt.sú nie vždy na náš úžitok! Tí,kt.si len vytvárajú hodnoty a sú touto povoľnosťou ovplyvňovaní,tí sa zbytočne popália. Tak ako filmy v TV dávajú typy zlodejom a násilníkom, ako detské rozprávky povzbudia vyskúšať násilie na bratovi alebo spolužiakovi.
Na čo sa zameriavame mysľou,to sa nám ukladá do srdca. Keď trávime veľa času s tými,kt.sa vulgárne vyjádrujú,tak nám tie vulgarizmy prídu ako normálne.
Ženiť a robiť si deti by mal každý až keď bude mať jasno,ale v koľkých ešte iných veciach!!