Najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť akné?!

vera vera

* som si spomenula, ak mas doma prave aloe vera tak raz za cas si nim potri tvar. Uzasne hoji. Aj med som si davala, teraz sem tam kokosovy olej 100% prirodny

vera vera

Kavu pijem :) ale k nej alebo po nej pohar cistej vody. Ja som pisala co pomohlo mne, mozno inym kava skodi. Ja mam este par ciernych bodiek na tvari,dufam, Ze aj tych sa coskoro zbavim.

vera vera

Napisala som, ze stravu moc nedodrziavam,, ranajky a obed mavam uplne normalne, to je vsetko, okrem peciva z bielej muky, uprednostnujem tmave. Sladkost musim mat raz za den :) ale poobede a na vecer uz obmedzujem snazim sa nejest vysmazane a tazke jedla, dam si bud biely jogurt od activie, salat, alebo nieco lahke. A vela nesolim / na to si davam naozaj pozor,uz som si aj odvykla/ a nejem prilis korenene jedla.

lastovička4

myslíte, že je potrebné vyradiť z jedálnička kávu? pijem ju asi 3 roky, akné mam 9 rokov, takže tam súvis nebude ale aj tak ma to zaujima čo si o tom myslíte?

vera vera

1. Zmena stravy na strave zalezi, treba zbavit telo toxinov, dodrziavat pitny rezim,nesladene caje a voda ,/ stravu nedodrzujem uplne, jem vsetko, ale neprehanam to/
2. Bioderma, plet.voda,gel a denny krem su moje naj
3. Sem tam peeling, min. Raz tyzdenne pletova maska, tiez mam bahennu , z avonu a je skvela
4. Lahky kvalitny make up ( ak nemusis napr. Cez vikend tak nedavaj,nech si plet oddychne
5. Ak pouzivas stetce na puder a pod.nanasadla,alebo hubku na make up/ neviem ako sa to povie/ treba vsetko aspon raz za tyzden oprat, umyt
6. Nefajcit, nepit alkohol / to je asi samozrejmost ;))
7. Pravidelnejsie menit postelne pradlo, v noci sa potis a pod. A potom sa ti to dostava na tvar. A tak isto z mobilu sa tiez vsetko prenesie na tvar.
Ak ma este nieco napadne napisem ;)

jablcko22

Ahoj,

mne pomohla zmena stravy a prípravky z mŕtveho mora. Neviem, či môžem robiť reklamu, ale keď si dáš do google bahenná maska na tvár tak štvrtý link...majú na stránke aj "ozdravné programy" a tam nájdeš aj návod ako na akné...ja som bola aj na odbornej konzultácii a veľmi mi to pomohlo...
Teraz si kúru spravím už len raz za čas, keď vidím, že to pleť potrebuje.
A všímaj si seba, čo sa stane, ak niečo zješ. Ako na to reaguješ. Ja som veľa potravín takto vylúčila. Postupne ich nahradzujem za iné a pleť je pekná (mám asi 2 malé pupáky teraz - predtým som mala akné, čo prechádzalo až do jaziev...). Trvalo to síce rok, ale oplatilo sa :)

Agnes998

Roaccutane alebo aknenormin. Ale zalezi od toho, kolko mas rokov a ako dlho uz mas akne. Tieto lieky su ucinne ak zlyhala akakolvek ina liecba a uz si aj davno po puberte. V puberte to neodporucam brat, mozno len v extremnych pripadoch ked je akne fakt velmi tazke a vznikaju po nom jazvy. Inak je to zbytocne zatazovanie organizmu a v min. 95% pripadoch to po puberte prejde samo.