Dlhodobé pálenie sliznice vulvy - som velmi zufalá.

Príspevok v téme: Dlhodobé pálenie sliznice vulvy - som velmi zufalá.
pia

ahojte, ma z vas niektora problem podobny tomu mojmu? uz rok mam s kratkymi prestavkami posledne mesiace vskuse silné pálenie vulvy, konk. sliznice okolo utetry, posvy-male pysky... Absolvovala som x lekarov, od liecitela, cez urologa, gynekologa, imunologa, gastroent. posledny bol dermatovenerolog. Som v takej zufalej situacii, ze chcem podstupit biopsiu vulvy. Mam 26 rokov a neviem na koho sa obratit. HAK neuziavm , ani ziadne ine lieky, akurat som pred rokorom brala Roaccutane. Aj gynekologicka aj Kozna vidi na vulve stale permanentne zacervenanie-ertynem, nepomaa nic, ani sedacie kupele v bylinkovom odvare, ani lieky kortikoidy silne, antymykotika, antibiotika, rozne kremy ani mesocain na znecitlivenie, stale ma to pali. Bola som testovana na vsetko mozne aj nemozne na gynekologii, kvoli dlhotrvajucemu neprijemnemu vytoku( vraj je fyziologicky nepatogenny) na STD, na vsetko mozne mykoplazmy, ureopl, chlamydie...atd...partnera nemam, hygiena primerana, alergie na vlozky, prasok, papier bola vylucena, umyvam sa len cistou teplou vodou, nosim vylucne sukne a bavlnu....som v koncoch a totalne zufala... Jedine co mi pomaha je studeny obklad, ladova sprcha tam dole..pocit, akoby som sedela na horiacej sviecke... Som zvedava co ukaze biopsia, teda ak nieco ukaze, som uz ochotna podstupit vsetko mozne, skusala som aj relaxovat, morsku sol-kupel atd atd...nemate s tym nektora skusenost?

pia

ahoj RNG, koloidne stiebro som skusala-nepomohlo-skusala som ho vo forme vyplachu posvy aj vulvy, ale bolo prilis agresivne a mala som z toho taky biely povlak v posve.momentalne mam Sandro de drago, myslis ze to pomoze?

RNG

Mnohe nakazy lekari nevedia poriadne diagnozovat. Napr nase vlastne telesne virusy, mykoplazmy, l-formy a biofilmy mozu narobit paseku na slizniciach. Typnem si najskor na virusy ako bezne herpesy, ktore si lekari vobec nevsimaju, kedze ich ma skoro kazdy.
Pozri si na Google.sk pod rng, herpes ako na to. Inac vyplach koloidnej striebornej vody by to tiez mal zmiernit,aspon docasne. Mozes skusit aj berberine, ten casto zaberie na rozne urinarne problemy.