Dá sa náš osud ovplyvniť, alebo ho máme vopred predurčený?

LILIII

no zaujimava pesnicka :D..... ono ja som hentu pesnicku sice pocula hrat ,no nejak som sa na obsah piesne nezamerala :)))

LILIII

vraj u ludi je aktivnych len 3,nieco % DNA ostatok DNA je nam na prd ,kdezto u Boha fungovalo 100% DNA
a teda ,ak chceme dosiahnut plnu aktivaciu DNA moze nam dopomoct len duchovno ... ehm :-/
prave tie rozvinute bytosti (Boh) dokazu aktivovat moju DNA a vymazat moje karmicke dlhy z minulost ( :DDD )
no a .... ak sa niekto vzoprie ,bude vibrovat na tej nizkej frekvencii (3,nieco DNA) a bude obetou katastrof
cize nic nie je zadarmo :))

nirv

Svet zacal existovať dnom, kedy som si ho uvedomila. A v deň ked ho prestanem vnímat, prestane existovať. A vy s ním :D

hesso7

jasne ze hmota vytvara "psychicke javy" a samozrejme ze "mysel" je len funkciou hmotneho mozgu.. ak neverite skuste si buchnut hlavu o stenu a dokonale pocitite vztah medzi hmotou a "psychikou" a jasne uvidite co je nadradene comu. mozog je to iste ako nejaka vypoctova technika, CPU, a mysel je zas nehmotny softver - instrukcie a data ulozene v hmote a prenasane hmotou (chemickymi a fyzikalnymi procesmi). co je na tom tak neuveritelne ze sem treba pliest nejake sektarske somariny? to ze si mozeme "uvedomit samych seba" je len iluziou niecoho nadprirodzeneho, to iste by ste dosiahli aj s nejakym umelym modelom mozgu zostrojeneho z kovu a elektrickych suciastok (samozrejme ak by ste mali k dispozicii "kompletnu dokumentaciu" podla ktorej by ste stavali, len neuroveda je dnes v plienkach)

p.d.

Ak ma clovek plne brucho, tak premysla nad duchovnom. Nebo, peklo, ocistec? Mne je to uplne jedno, kde skoncim po smrti. Ja si prajem po smrti neexistovat.

Lulita

ten bude frajer, kto napise, co bolo na zaciatku, odpovede typu Boh bol, je a bude, neakceptujem :p to prvotne, to ma zaujima, ale to nikto nevie