Bolesť kolien

Príspevok v téme: Bolesť kolien
petrika

Dobrý den, chcela by som poradiť,mam 30rokov a v poslednej dobe ma dosť bolia kolena váhou to neni lebo teraz som aj schudla.Ked idem po schodoch to tiež dosť citim stále mi vrzgaju a bolia.Ak s tym máte niekto skusenosť napište mi aky pripravok by mi na to pomohol.Zatial som nechcela isť k ortopédovi.Zatial ďakujem

anet45

vyskusaj vyzivove doplnky, mojmu ocovi pomaha amitamin® arthro360, takisto kolena a pri zatazi aj voda sa mu zvykla tvorit, uziva ich preventivne a ma celkom pokoj s tym

vladka88

Dobrý večer já sa liečim na epilepsiu 30 rokov teraz som bez záchvatu ale lieky užívam 2kombinácií 6 a pol tablety denne.Pred časom ma začali bolieť veľmi kolená všetko tak ako píšete po schodoch vôbec nemôžem chodiť koleno mám dosť opuchnuté prosím poradte mi dakujem

Helus

aj ja mam problem s klbami,a kolenami,a potesilo ma,ze som tu nasla taketo rady,hned sa popozeram po tom na nete,aj si to objednam.Masticky mi nepomahaju,len tabletky od bolesti.Je to uz opotrebovane blizim sa k 50-tke.

olga32

vyskúšaj nejaké výživové doplnky, mohlo by to pomôcť. Mne to zabralo po pravidelnom užívaní. Objavila som kolagén určený špeciálne pre ženy a som s ním veľmi spokojná. Objednávam si ho zo stránky nutristar.sk, volá sa femine collagen. Je tam o ňom aj dobrý článok. Taktiež je dobrý na kĺby 100% hydrolyzovaný kolagén, ale odporúčam ho skôr v práškovej forme. Účinný je vraj aj chondrotín, čo je extrakt zo žraločích chrupaviek,ale ten už bude asi drahší. Tak vyskúšaj, snáď ti niečo z toho pomôže. Kolagén je súčasťou všetkých kĺobov v našom tele a dosť ťažko sa získava z potravy, preto je dobré ho pravidelne doplňovať.