Často sa cítim zle, ozaj len psychika?

Príspevok v téme: Často sa cítim zle, ozaj len psychika?
marika678

Ahoj...poslednú dobu, trvá to už skoro dva roky sa cítim často zle. Neviem to ani definovať, niekedy som len hrozne unavená, inokedy ma sa mi chce zvracať, pritom žalúdok na nebolí, iba mám taký pocit. Často mi búši srdce, občas mi v ňom aj tak zvláštne preskočí. A niekedy mám dni, keď cítim absolútnu nechuť k hocijakej aktivite, dokážem len ležať a nič nerobiť. Zo začiatku sa mi zvykla krútiť aj hlava, ale v poslednom čase to už chvalabohu nepociťujem. Začala som cvičiť, zdravšie sa stravovať a ten môj celkový stav sa trošku zlepšil, ale stále sú dni keď som úplne odrovnaná. Často mám pocit, akoby som mala hrozne "tažkú hlavu" a cítim taký čudný tlak na očiach, nedá sa mi poriadne ani dívať do svetla a do diaľky.. Tých príznakov je viac, niekedy mám myslím, že už omdliem a príde môj koniec. U doktorky som bola odvtedy už pár krát, nikdy mi nič nezistila, vraj všetky vyšetrenia sú v poriadku a je to len zo psychiky alebo zo stresu. No ja sa tak naozaj necítim, mám 18 rokov a nemôžem ísť poriadne ani s kamarátmi na párty lebo mi príde zle. Cítim sa o 50 rokov staršie. Je to hrozne obmedzujúce, uniká mi kopa zážitkov a celá mladosť... Chcem sa vás iba opýtať, či nemáte s niečim podobným skúsenosť.. Naozaj budem veľmi vďačná za všetky rady.. Ak sa vám deje niečo podobné napíšte mi, ako to riešite.. Dakujem

igy017494

Vazeny pan Matej,
ano, mate pravdu, pouzil som odkaz na jednu webovu stranku no ak sa spravne pozeram na ostatne prispevky tak len o trochu nizsie je tiez link na inu webovu stranku...
Takze podla akeho kluca sa vyberaju linky na stranky, ktore mozu byt v tejto diskusii a ktore nie?

A ak je samotny link uz nepovoleny, ako inak legalne mozem uzivatelov upozornit na tu stranku a moznosti, ktore su tam popisane - ked si myslim, ze by to ludom mohlo pomoct vyriesit ich problem?
Cim je ta stranka specialna?
Necham si poradit...

inak, dakujem za odpoved, takto sa mi to zda fer, ze sa k tomu mozem vyjadrit :)

Igy

Matej

Vážený užívateľ igy017494

v každom jednom vašom príspevku sa vyskytovala reklama na jednu nemenovanú stránku, určite viete o ktorej hovorím.. pokiaľ sa vo vašich príspevkoch prestane vyskytovať, tak príspevky nebudú zmazané..

Ďakujem

igy017494

caute,
chcel by som tymto "podakovat" adminovi za zmazanie mojich prispevkov v tomto fore :)
a tiez by som bol rad, keby mi niekto vysvetlil, preco to urobil, kedze som si nie vedomi nejakeho porusenia pravidiel
vdaka
Igy

SadTruth

marika, na 99% "urieknutie", co je vlastne energeticky utok,
dosledok je narusena aura, teda energeticky stit organizmu, a bez neho slabne energeticka obrana pred tymto:
zena.centrum.cz

na 99,9% ich mas vnutri stovky, rozozieraju ti telo zvnutra. Lekari ich nevedia najst, je to zamer, aby tiekli peniaze. Je to infekcne. Popieraju to. Samozrejme... ved ako inac.
Ved si precitaj komenty, su tam dva tabory ludi, ktori sa hadaju. Kde je pravda? Ja hovorim za seba, ze su v nas. Aj za mnohych inych.
A pravda je dobre ukryta, ale ti co si vsimnu v tom spame jeden dolezity koment- patologovia neklamu, ti vidia, teda ked chcu:

Jen k tomu, že lidi nemaji parazity: podle patologa jehož znám osobně ale nebudu ho jmenovat protože nevím, zda by souhlasil s citací, má průměrný 30-ti letý člověk v těle průměrně kolem 500 ks parazitů od 5-10 různých druhů parazitů. A podle něj se počet parazitů zvyšuje alikvotně s věkem "pacienta" na jeho stole.

Pravda je zase dobre skryta pred ludmi, a zase je to cele namierene proti ludom.
Budes to musiet vyhrat sama... ako vzdy. Vzdy to tak bolo, ze ludmi bolo manipulovane v zaujme penazi. Neviditelny rozozierac zdravia, na ktory ti stale dokola predpisuju prasky proti bolesti hlavy, zapalom, a ine blbosti,a pritom je tam cely zivot, dokym ta nezabije, a ked zomieras, zaplatis este stotisice za chemo, to je predsa zlata bana pre iste firmy, vsakze?
Vela stastia, za toto by ma bielokabatnici ukrizovali, ze prezradzam ich tajomstva, z ktorych si chodia na dovolenky, kupuju vily, kym iny umieraju v chorobach. Tomu sa povie... Di.b.l , najlstivejsi zo vsetkych.

RNG

Roznych maskovanych infekcii je hromada, nie len lymska borelioza, ale aj chlamidie,mykoplazny, L-formy, biofilmy a samozrejme v nasom tele vzdy pritomne rozne virusy, ktore na rozdiel od nazorov lekarovc ze su necinne/spiace/dormant veru nie su a len pre to neochorieme z nich, lebo nase telo staci vyrabat proti nim protilatky, aby sa nepremnozili. Na odmaskovanie je NAC, na boj proti borelioze odmaskovanej je ucinny extrakt z olivovych listov a Samento, dlhodobe brane. Tieto sirokospektralne doplnky su ucinne aj na chlamidie, mykoplazmy , rozne biofilmy a podobne po odmaskovani.
Hore menopvane infekcie sa tazko diagnozuju, tazko modstranuju ale odstranit ich treba, lebo podstatne znizuju telesnu imunitu a potom je clovek neustale chorlavy aj na take mikroby, co normalne telo hravo zdola.
Viac okolo toho najdes cez Google.sk pod rng, borelioza, chlamidie, herpes a podobne.
V poslednuch rokoch sa znacne rozsirili rozne virusy, aj ich pocet v tele usadenych je ovela vacsi, takze kazdemu radim sa branit zvysovanim viralnej imunity, co najdete v teme herpes.

Cindy35

no tej pliagy boreliozy sa velmi tazko zbavit, ale uz velke plus je ked sa odhali ako pricina a cloveku odlahne kamen zo srdca, ze mu nesibe a to len borelie putuju krvnym obehom a drazdia nervove vlakna tam, kde sa prave nachadzaju

ebi777

presne cindy, i ja som mala medzi všetkými aj boreliozu pozitívnu, a spôsobuje práve tieto všelijaké príznaky...

marika678

Ebi: Tak hlavne ze sa už citis lepsie, nech ti to vydrzi co najdhlsie :)

Igy: Urieknutie? Preboha nestras :D z takychto veci mávam hrôzu :-D ale samozrejme vsetko je mozne...

ebi777777

tak som sa liečila chémiou, bohužiaľ, ale môj stav bol taký, že mne to už v tej chvíli bolo úplne jedno,,

brala som 2X za sebou s krátkym časovým odstupom štvor kombináciu antibiotík, už po týždni brania som sa cítila taká sviežejšia

ale tá liečba ATB nebola až taká jednouchá, nonstop som sa musela dopovať trojakými probiotikami,,, a sem tam som dostávala popri ATB aj lieky proti plesniam, aby sa mi pri tejto náročnej liečbe ATB neprenožila candida.

po vysadení ATB, užívam nonstop aloe vera gél s krátkymi prestávkami, nonstop bieriem probiotiká, snažím sa stle dodržiavať protikvasinkovú dietu, moj jedálniček je prevažne s jedlami s nizkym glykemickým indexom, plus 70% dennej stravy je surovej zeleniny a ovocia

Posledný dotaz niekedy som bola zásadne proti chémii, a hlavne proti ATB, teda aj teraz som zásadne proti.

Ale predsa som sa do toho dala, a to len kvôli tomu, že som bola zúfalá zo svojho stavu, vyskúšala som asi 3 známych liečitelov zo slovenska, produkty ako herbalife, dr.nona, čo zázraky zaručujú za neskutočné peniaze, nikto mi nepomohol, a potom som sa dala na chémiu... a nerada by som to už chcela opakovať