Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

couzsomnou

barcelona - jednu vec ti poviem, keď sa páčiš sama sebe, s takou váhou, akú máš, ak sa cítiš dobre vo svojej koži, ak sa cítiš byť zdravá, ak vládzeš chodiť, nezadychčíš sa pri menšej činnosti, tak to nerieš. Veľkosť xxl sama o sebe nič nehovorí..niektoré ženy sú "väčšie" ale pristane im to, hodí sa to k ich osobnosti, vedia, ako sa majú obliecť, čo si dovoliť môžu a čo nie. Inokedy vidím tučnejšiu ženu a poviem si- preboha. Ale to isté si môžem povedať aj pri chudej.

Ak sa ti však nepáči, ako vyzeráš, tak to skús zmeniť, nie nejak drasticky, to by ťa odradilo hneď na začiatku..niekedy sa stačí prejsť na polhodinu do obchodu, polhodinu s5, človek toho aj menej kúpi keď ide bez auta, aj sa prevetrá. Neviem aký máš životný štýl, ale či už je človek chudý, alebo plnší, mal by sa hýbať ...

klokan

jasne ze stihla. Ja neviem ale co mam kamaratske kontakty s baculami tak tie su tak velmi pohodlne zenske ze sa ani necudujem preco su tak pribrate. Jednoducho obezita ci mierna alebo velka je u mna spojena s nedostatkom pohybu a lenivostou samotnou. Kazda co poznam baba viac pri tele je leniva do pohybu a akcnosti. Len by sedeli a vozili sa v aute no a zrali samozrejme.
ja uprednostnujem stihle dievky lebo sam mam rad pohyb. Baculky urcite nie lebo tie rokmi len viac budu priberat.

uta45

No ja mám veľkoť XXL. Keď mi niekto povie, že som baculka tak ma to naštve, pretože ja tak nenávidím to slovo. Radšej keby mi niekto povedal ty si tučná, obézna nie baculka preboha. Baculka trápne. Za to slovo by som vraždila. Dovie aký chuj ho vymyslel.

Rancorn

Pre mňa osobne presne také vedú, neviem kedy je to "moc" asi záleží od vkusu každého, proti gustu... veď to poznáte.
Mne osobne záleží aj na tom, aby bola niečím zaujímavá a príjemná tvár tiež pomôže:) napríklad, velmi sa mi páči Tara Lynn

michael 1

Nečítal som to všetko lebo je toho priveľa, a rôzne reakcie by som povedal sú priam draždivé, uražlivé, než niečo čo by stálo za námahu čítať.Česť tým , ktorí chcú pomôcť tejte žene, ako to chlapi vnímajú.
Skúsim rozúzliť túto hádanku lebo často tá otázka "lieta" v tejto rubrike.
Vieš "barcelona" ono je to tak ,- záleží na tom aký chlap s akým intelektom sa na teba díva to za prvé
a za 2,- záleži na tom ako si ty veríš že dokážeš tie štýhle dobehnuť (,nemyslím fyzicky) , ale rozumovo.
Ak sa cítiš dostatočne bystrá, inteligentná, ktorá sa v každej situácii dokáže otočiť v správny smer, tak ti môže byť ukradnuta tvoja postava či si bacula alebo nie.
Ten správny chlap si ťa nájde lebo bude vidieť oveľa niečo viac než u ostatných ktoré su štíhle , povedzme zbrkle, nezvozne, a pod.Bude v tebe vidieť nie len pevnú postavu, ale aj pevnú povahu a to je do vzťahu veľmi potrebné.
Prečo takto píšem? Lebo týh 10 kíl sa da ovplivnovať niekedy ale viac kilá vypovedeaju zároveň aj o povahe človeka.
a kedy je už naozaj žena tučná? Tak asi vtedy, ked si ani ona ani on (potencionálny uchádzač) nedokáže predstaviť, ako by to nám " asi " fungovlo v posteli vtedy je už naozaj naozaj veľmi tučná, a mala by stým niečo robiť.Žena môže byť silnejšej postavy,ale musí by dostatočne rychlá obratná.Žena, ktora pri chvodzi sa kolíše zo strany na stranu, alebo má tak povediac nohy "zrástené" vysoko v stehnách 10 či 15 cm tak tá si môže hľadať len masera.Prepáčte mi dievčatá ktore som teraz urazil, viem že máte dobré srdiečka, ale trebalo stým robiť niečo skôr než ste sa dostali do takéo stavu.Dnes už vieme že nemusíme hladovať aby sme s chudli stačí obmedziť sladkosti a váha ide dole., tak do toho. spozdravom michael 1

5.5 elsa

nikdy som sa nad postavou nepozastavovala,nezamýšľala som sa nad tým,ale ak mám hovoriť za seba som veľmi rada že som štíhla,takže Eleven ja by som určite nezniesla ak by som tak vyzerala,ak by som pribrala tak by som určite začala behať a podobne takže mňa to vôbec neoslovilo som rada že je to takto ako to je :) :) :),ale ak je nejaká žena zo sebou spokojná s takou váhou tak potom to nepotrebuje riešiť s inými......

rhea

chlapci, keby ste sa tak pozreli vy na seba....
inak je az smiesne, ako zo zadania opisu prispevku vyplyva, do ktorej kategorie patri zakladatelka temy :)

christmasboy

keby som si mal vybrat tak stihlu ale normalne stihlu nie sama kost a koza. Prsia primerane k tomu nie silikace. Baculky sa tazko nosia na rukach a su chorlavejsie ako stihle kocky ;)

P.Hufnagel

@Eleven
Neviem ci pre muzov, pre mna urcite ano. Dotycna slecna ma vsetko tak akurat, celkovo som skor dolniak a tato ma o par cisel vacsie spodne partie ako vrchne, vsetko pekne sumerne aj to brusko vypada tak zensky - tehlicky nemusim, ani taky sudovity pivarsky vyzor ako niekde vidiet.

Ono ale, co chcem povedat prvou vetou, nie ze by som nebol chlap, ale kolko muzov tolko chuti - pre UVlampu ma tlsty spodok zatial co mne sa to lubi a o jeho 'vysneny model' by som si asi neoprel bicykel lebo by mi tam hrkali kosti, a dalsiemu by sa nepacila ani jedna lebo maju velky nos alebo co. To len kdeaki magori z toho robia exaktnu vedu a potom baby behaju jak splasene a jedna dietuje, druha cvici o dusu a tretia si dava silikony, a akurat na tom ktosi bohatne.

Proste, proti gustu ziaden disputat.