Kasel

sophia

Skus navstivit solnu jaskynu mne velmi pomohla. Navstivila som 5 sedeni a moj stav sa zlepsil. Ja som mala dlhe roky problemy s kaslom a teraz je to prec, chodim este preventivne tak 1/tyzdenne a je to ovela lepsie. Ak chces pozri si www.jaskynakosice.sk

Doktorka

Ja vam vsetkym poradim. Totiz doktori malo rozpravaju / no ako kedy/ a tak som si informacie zohanala sama. Nakoniec som dopadla tak, ze vsetci co chcu z oblasti zdravia nieco vediet pridu za mnou./oficialne nie som doktor/. Co sa tyka kaslu Vasho manzela. Irena. Neviem v akej cisticke pracuje, ale ak pouzivaju nejake VOC, prchave organicke zluceniny, moze to byt aj z toho. Ale skor by som povedala aby co najskor navstivil alergologisku ambulanciu. Moze to byt alergia ktora presla do astmy./ ak to je uz roky pokasliavania/ Ak boli v rodine plucne ochorenia, je dobrwe ist na pneumologiu a dat si spravit spirometriu.Kaslom sa organizmus brani proti utokom alergenov, aby sa neusadili na slizniciach a neskor sa moze stat /ak je alergenu viac/ ze doje k spazmatickemu stiahnutiu... ale toho je vela, zacnite s alergiou- mate zvieratko?, ake chemikalie pouzivaju v robote a tak... Pa-pa. Ak udete chciet viac, ozvite sa a napiste otazku pre doktorku.

irena

neviem či tu máte na rady nejakého doktora,keď nie postačí aj rada od niekoho iného, ak bude vedieť. Môj manžel už niekoľko rokov kašle, z niečoho nič ani nefajčí, nepije, niekedy vykašliava hnis. Čím to môže byť. Je niečo na pľúcach, alebo to môže byť len z toho že pracuje v znečistenom prostredí- na čističke ?

pest

Vie mi niekto poradit na akej stranke mozem niecio zistit o masazach thajska cinska klasicka a ine.Kde je mozne viac info a ziskat zaskolenie.Prosim uvedte kontakt.
Vopred dakujem